Volné místo ve firmě JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Týmový vedoucí výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

JOB LEADER EUROPE s.r.o.

Pomáháme firmám růst a zaměstnancům najít skvělou práci. Působíme již přes 10 let na českém a německém trhu a díky mezinárodním zkušenostem, finanční síle a stabilní pozici jsme ideálním partnerem i pro váš růst a rozvoj.

Co od Vás očekáváme:

Přední výrobce v automobilovém průmyslu, pro rozšíření stávajícího týmu, hledá vhodného kandidáta na pozici TÝMOVÝ VEDOUCÍ VÝROBY.

Náplň práce:

  • organizace, řízení a zajišťování technologické přípravy výroby,
  • koordinace náběhu nových výrobků z pohledu technologie,
  • koordinace a dohled nad řešením spojené technologické operativy,
  • zodpovědnost za dodržování stanovených termínů,
  • operativní řešení problémů, navrhování nápravných opatření,
  • vedení menšího týmu technologů, procesních inženýrů, operátorů.

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ ideálně technického směru,
  • praxi s projektovým managementem,
  • zkušenosti v technologii a s implementací změn na výrobních linkách,
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ,
  • excelentní manažerské schopnosti,
  • silné analytické schopnosti, logické myšlení, znalost projektových metod.

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • 13. Plat,
  • týden dovolené navíc,
  • jazykové kurzy,
  • moderní pracovní prostředí,
  • zázemí stabilního zaměstnavatele,
  • příležitost pro schopné!

Kontakt: Bc. Michaela Beránková zobrazit tel. číslo e-mail přes odpovědní formulář

  • Bor
  • LOXXESS Bor s.r.o.
  • od 25 500 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 13. července
  • Bor
Zveřejněno: 3. května
  • Nové Město, Praha
  • FINREO CONSULTING s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 5. ledna
  • Říčany, Praha-východ
  • People Consulting s.r.o.
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Firemní akce
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 17. března
  • Havířov
  • NAM system,  a.s.
  • 11 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Řepov
  • M.Preymesser logistika, spol. s r.o.
  • od 28 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Praha
  • Brokeadult, s.r.o.
  • 8 000 – 9 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 9. června
  • Mladá Boleslav
  • C-P-S Dr. Böckmann s.r.o.
  • 28 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. února
  • Holešovice, Praha
  • People Dynamic s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 13. června
  • Plzeň
  • HRM Services s.r.o.
Zveřejněno: 10. října
  • Praha
  • LUXURY GROUP EU s.r.o.
  • 18 000 – 19 999 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Teplice, Litvínov, Ústí nad Labem, Most

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

AJ auto automobil den dodržování hodnocení inženýr IT job kandidát kurz kurzy management manažer mobil náplň práce odpovědnost ohodnocení operátor plat práce pracovní pracovní prostředí prostředí řízení stabilní technologie týden týden dovolené navíc vedení vedoucí vhodné zaměstnavatel zkušenosti znalost dovolené finanční jazyk kontakt koordinace kov manažerské myšlení náplň navíc organizace PR problém proces projekt projektový průmysl příležitost přípravy řešení řešení problémů schopnost schopnosti technické technolog termín tým výrobní výroby zkušenost