Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nástrojař (elektro), i absolvent, až 38.000 Kč, svozy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Most
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 35.000 – 38.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Hledáte práci v oblasti strojírenství a láká Vás stabilní prostředí mezinárodní firmy, která Vám nabídne spoustu benefitů? Máte platnou vyhlášku 50 a jste technicky zdatný/á? Tak pojďte pracovat k nám! Nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu firmy (nejedná se o práci přes agenturu).

A co bude náplní Vaší práce?

  • údržba, oprava a úprava nástrojů
  • práce s dokumentací
  • jednoduché zaškolování zaměstnanců

Místo výkonu: Průmyslová zóna Triangle (svozy z Mostu, Chomutova a Loun)

Nabízíme:

  • Mzdu až 38.000 Kč/měsíc
  • 13. plat
  • 25 dní dovolené
  • Svozy (z Loun/Mostu/Chomutova) nebo příspěvek na dopravu
  • Stravu na pracovišti
  • Nástup přímo do kmenového stavu společnosti
  • Moderní pracovní prostředí

Požadujeme:

  • Platnou vyhlášku 50 (min § 6)
  • Ochotu pracovat na 2 směny (s přechodem na 3 směny po kompletním zaučení)
  • Technickou vybavenost (orientaci v technické dokumentaci)

  • Mikulov, Břeclav
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 38 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 8. prosince
  • Plzeň
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
Zveřejněno: 6. března
  • Úvaly
  • 32 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na ubytování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. května
  • Stříbro
  • 35 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Kafetérie
Zveřejněno: 21. dubna
  • Český Těšín
  • Markéta Adamíková
  • 25 000 – 30 000 Kč
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
Zveřejněno: 23. března

Most, Litvínov, Chomutov, Teplice, Louny

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Novinky v zákoníku práce 2023: velký přehled změn

S příchodem nového roku souvisí i legislativní změny. Rádi bychom vám usnadnili orientaci v chystaných novinkách. Proto v daném článku si představíme základní připravované změny roku 2023 spojené s pracovním trhem.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

absolvent benefit elektro Chomutov IT měsíc mezinárodní místo Most náplň práce nové plat práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek směny společnost společnosti stabilní úprava výkon zaměstnanců agent dokument dovolené firmy na pracovišti náplň národní nástroj oblast oblasti oprava PR průmysl průmyslová stav stroj strojírenství technické údržba