Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Distribuční práce, práce na PC a pomocné práce - Proseč

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Proseč, okres Chrudim
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Základní

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme sociální integrační podnik, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce. Pro OZP zajišťujeme vysokou kvalitu pracovního prostředí a nabízíme variabilní pracovní pozice.

Pracovní místo je vhodné i pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • pečlivého pracovníka na balení zboží
  • kontrola zboží – kvalita zboží, kontrola barev a obalů atd.
  • práce se čtečkou
  • kontrola štítků dle dopravce

Co od vás očekáváme?

  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • pracovitost
  • ochota se učit novým věcem
  • trestní bezúhonnost

Co vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • zaměstnání v přátelském kolektivu
  • vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích
  • stabilní výdělek
  • stravenky
  • slevu na kvalitní zboží Tescoma
  • možnost práce na zkrácený úvazek

Doplňující informace
Název pozice: distribuční práce, práce na PC a pomocné práce
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Místo pracoviště: Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč
Nejnižší požadované vzdělání: základní
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: plný i zkrácený úvazek

  • Zruč nad Sázavou
  • JP NAB s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. března
  • Brno
  • NEXIUS s.r.o.
  • od 15 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 8. ledna
  • Příbram
  • PBtisk a.s.
  • 14 000 – 16 000 Kč
Zveřejněno: 27. září
  • Zachrašťany
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • 13 350 – 18 000 Kč
Zveřejněno: 20. října
  • Kvilda
  • PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o.
  • 16 200 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Hradec Králové
  • Mix Max Alenka s.r.o.
  • od 14 900 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Mladá Boleslav
  • IMG BOHEMIA s.r.o.
  • od 17 300 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Pardubice
  • Petr Habětínek
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Pardubice
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. července
  • Nusle, Praha
  • B. Braun Avitum s.r.o.
  • 15 000 – 16 500 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 29. července
  • Ostrava
  • AUTO KŘENEK s.r.o.
  • od 16 200 Kč
Zveřejněno: 21. dubna
  • Rychnov nad Kněžnou
  • PRO-SEN sociálně zdravotní služby, o.p…
  • od 20 350 Kč
Zveřejněno: 17. května
Zveřejněno: 8. září
  • od 22 100 Kč
  • Velké Karlovice
  • HP TRONIC, s.r.o.
  • od 13 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Zlín
  • Jana Kobierská
  • 80 – 100 Kč / hod
Zveřejněno: 31. března
  • Domažlice
  • PLZEŇSKÁ KNIHVAZBA s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Holešovice, Praha
  • Primecore s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 22. září
  • Kvilda
  • SLUŽBY KVILDA s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ hlavní HR IT kvalita místo Most možnost náplň práce OZP pečlivost podnik pozice práce pracoviště pracovní pracovní místo pracovní poměr pracovní pozice pracovní smlouva pracovní úvazek pracovník Proseč prostředí samostatnost Seč smlouva SOU stabilní stravenky školení trh práce úvazek vhodné výdělek vzdělání zaměstnání zaměstnavatel zdravotní zkrácený úvazek bar družstvo informace kolektiv kontrola kvalitní náplň název PC poměr pomoc požadované vzdělání PR přátelské smluvní sociální součást trh tým vztah