Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Kontrolor/ka kvality-náborový příspěvek 10 000 Kč

Lokalita Brno-město
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda od 14.500 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Co od Vás očekáváme:

Informace
Patří mezi Vaše přednosti pečlivost, smysl pro detail a koncentrace?
Máte zájem pracovat ve výrobní společnosti?
Vyhovuje Vám práce ve směnném provozu?

Pro našeho významného klienta, nadnárodní výrobní společnost specializující se na kompletaci a balení drobné elektroniky, aktuálně obsazujeme pozici KONTROLOR/KA KVALITY se zajímavými platovými podmínkami, náborovým příspěvkem až do výše 10 000 Kč, dalšími benefity a okamžitým nástupem!
Pozice je vhodná i pro šikovné absolvent/ky!

Náplň práce:

  • kontrola výrobních procesů (dle výkresů a technické dokumentace), reporting chybných procesů
  • kontrola zkompletovaných výrobků (dle technického vzorkovníku) a hlášení vadných kusů
  • vstupní a výstupní kontrola přidělených výrobních linek
  • komunikace a spolupráce s dalšími členy týmu (vedoucí linky, teamleader, operátoři aj.)
  • v případě nevytíženosti na pozici TQM práce na balicí lince

Požadujeme:

  • minimální dosažené vzdělání: ukončení SOU (výuční list)
  • alespoň základní znalost práce na PC (MS Office)
  • zkušenosti se vstupní/výstupní/procesní kontrolou výhodou
  • smysl pro detail a pečlivost
  • manuální zručnost
  • organizační a komunikační schopnosti výhodou
  • ochotu učit se nové věci
  • zdravotní stav bez omezení
  • ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní 6 – 14, odpolední 14 – 22, noční 22 – 6)

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení (preferujeme dlouhodobou spolupráci)
  • základní mzdu 14 500,– Kč hrubého + příplatky za práci na pozici
  • náborový příspěvek až do výše 10 000 Kč
  • kvartální odměny
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem za každou odpracovanou směnu
  • příspěvek na čištění oděvu
  • možnost rozvíjet své komunikační a organizační dovednosti
  • práci v příjemném a moderním prostředí
  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: CTPark Brno – Slatina (dobrá dopravní dostupnost po celý den)

Informace pro uchazeče
Předpokladem pro přijetí je úspěšné zvládnutí přijímacího testu a testu manuální zručnosti.

Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?
Stiskněte tlačítko „Odpovědět“ a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.
Jakmile obdržíme Vaši žádost, prostudujeme si Vaše materiály a poté Vás budeme kontaktovat s informacemi o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout naši kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz

Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na spolupráci.

  • Přerov
  • Ascari s.r.o.
  • od 70 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. července
  • Ostrava-město
  • MAJKA EŠV, s.r.o.
  • od 14 000 Kč
  • Praha
  • www.brigadnici.com, s.r.o.
  • od 90 Kč / hod
Zveřejněno: 4. července
  • Beroun
  • od 95 Kč / hod
  • Praha
  • Markéta Jelínková
  • od 300 Kč / hod
  • Pardubice
  • JP-KONTAKT, s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 5. července
  • Praha
  • Valmuelt s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce, na co máte nárok? Jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním? Na vše vám odpovíme!

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Kdy mám nárok na dovolenou? Kdy vzniká nárok na dovolenou? Na všechny vaše otázky odpovíme! Ukážeme si, jak si nárok jednoduše sami spočítáte. Vysvětlíme si, za jakých podmínek můžete svou dovolenou převést do dalšího roku.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Pojďme společně zjistit, kdo je technickohospodářský pracovník, jaké typicky vykonává činnosti a jak je za svou práci ohodnocen.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

absolvent AJ benefit benefity Bor Brno den dokumentace dokumenty elektro formulář HR IT komunikace kontrolor kvality mezinárodní místo možnost nábor náplň práce nové oděv odměny Office pec pečlivost plat pozice práce pracovní prostředí příplatky příspěvek reporting řízení SOU společnost společnosti spolupráce stravenky uchazeč ukončení vedoucí vhodná výkon vzdělání vzor zaměstnavatel zdravotní zdravotní stav zkušenosti znalost Zruč žádost životopis centra člen dokument dopravní dovednost chybný informace komunikační kontakt kontrola kov linky list materiál minimální místo výkonu práce na dobu na dobu určitou náborový náplň národní operátoři organizační dovednost organizační dovednosti PC podmínka PR proces procesů profi předpoklad příjemné případ report schopnost schopnosti stav technické test tým výběr výrobní výše zájem zkušenost