Advokátní koncipient s AJ

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Grafton Recruitment s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Menší advokátní kancelář s více než 10 letou působností na českém trhu, hledá kandidáty na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT.

Denně zde využijete angličtinu, získáte zkušenosti a budete mít příležitost pracovat na zajímavých projektech v oblasti nemovitostí, akvizicí, pracovního a korporátního práva.

Nebudete zde sedět 24 hodin denně, ale práce musí být hotová. Nabízíme Vám zaměstnání v menším kolektivu, ale budete mít dostatečnou míru samostatnosti.

Dostanete odpovídající finanční ohodnocení, které se skládá z fixní a variabilní složky, kterou můžete ovlivnit sami.

Líbí se Vám co čtete? Pak se nám přihlašte!

Nástup – dle dohody
Lokalita – centrum Prahy

POŽADAVKY:

  • ukončené VŠ vzdělání
  • zkušenosti s prací v AK nebo na interním oddělení velké společnosti
  • perfektní znalost ČJ a AJ
  • znalost dalších jazyků (slovenština, němčina) výhodou

BENEFITY:

  • variabilní složka odvíjející se od výkonu
  • multisportkarta
  • flexibilní pracovní doba
  • mobilní telefon (iPhone) + notebook

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

zkušenost