Práce: Montážní pracovník, 18 000 Kč/měs.,Jihlava

lokalita: Jihlava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Do menšní firmy s rodinnou atmosférou v Jihlavě hledáme montážní pracovníky pro kompletaci tepelných výměníků.

Náplň práce:

  • libovolné určení směn (ranní, odpolední, noční)
  • montáž a kompletace produktů
  • práce v menším, přátelském kolektivu
  • kvalitní zaškolení

POŽADAVKY:

  • manuální zručnost, technické myšlení – flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost
  • schopnost pracovat v týmu

BENEFITY:

  • stravenky v hodnotě 2 000 Kč/měs.
  • příspěvek na dopravu nad 15 km více než 1000 Kč/měs.
  • příplatky za odpolední a noční
  • osobní prémie
  • libovolné určení směn
  • klidné pracovní prostředí
  • volné víkendy
  • v případě zájmu možný přivýdělek ve formě přesčasů s příspěvkem 25%

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihlava

Obor

Ostatní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.