Práce: Seřizovač Vstřikolisu

lokalita: Olomouc zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro významného klienta, zahraniční společnost 15 km. od Olomouce hledáme kandidáty na pozici:

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU

Náplň práce

  • práce na vstřikolisu
  • provádění základních úkonů
  • jednoduché nastavení stroje dle zadávaných parametrů
  • vedení menšího týmu – funkce předáka, školení operátorů
  • zajištění parametrů kvality výroby a práce dle principů 5S
  • identifikace poruchy a zařízení nápravy
  • práce na zadávacím terminálu a SPC
  • směnný provoz

POŽADAVKY:

  • vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici ve výrobě plastů minimálně rok
  • zkušenost se vstřikolisy

BENEFITY:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení a příplatky

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Obor

Ostatní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.