Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Zaujímavá a stabilná práca na pozícii rušňovodiča

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 34.000 – 36.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Pre popredného svetového výrobcu stavebných materiálov hľadáme posilu na pozícii rušňovodiča. Ak máte prax na obdobnej pozícii, neváhajte sa nám ozvať! Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu spoločnosti. Práca je svojim charakterom vhodnejšia skôr pre mužov.

  • Riadenie a obsluha lokomotívy v súvislosti s internými a externými predpismi
  • Zodpovednosť za BOZP na pracovisku
  • Zaistenie prístavby vozňov pre nakládku a vykládku
  • Údržba lokomotívy

Nabízíme:

  • Mzdové ohodnotenie od 1420€
  • 13. plat
  • Variabilná zložka mzdy
  • Príplatky nad rámec zákona (víkendový, nočný, rizikový, sviatky)
  • Proplácanie prípadných nadčasov
  • Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
  • Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevok na cestovanie do zamestnania až 120€/m
  • Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
  • Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,…)
  • Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
  • Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
  • Spoločenské a športové firemné aktivity

Požadujeme:

  • Ochotu pracovať v nepretržitej prevádzke (12h zmenny krátky/dlhý týždeň)
  • Manuálna zručnosť a fyzickú zdatnosť
  • Aspoň 1 rok praxe na obdobnej pozícii
  • Skúška OS 24B, 21A4 resp. 511

  • Jalubí
  • Văn Long Vu
  • od 17 300 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 25. srpna
  • Jalubí
  • od 19 700 Kč
  • Františkovy Lázně
  • BIG association s.r.o.
  • od 30 330 Kč
  • Hrušovany nad Jevišovkou
  • LARDANEX s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 24. srpna
  • Říčany, Praha-východ
  • TONI CAR TRANSPORT, s.r.o.
  • Kopřivnice
  • SH Job Partners s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 22. září
  • Kožichovice
  • TIPAFROST, a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

AJ benefit benefity Bor BOZP den IT mzdy náplň práce NDA neschopnost OZP pec plat práce praxe rozvoj víkend Zruč dar kov materiál mzdové náplň obsluha odbor odborné pomoc PR rámec riziko rok schopnost schopnosti stav