Práce: Desigual - Part Time/hpp Asistentka Prodeje

lokalita: Praha zadavatel: TASTY a.s.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Nejdůležitější je pro nás vztah k módě a nadšení pracovat pro jednu z nejoriginálnějších módních značek na světě!!! :) V současné době hledáme kandidáty pro naše prodejny DESIGUAL v Praze.

Popis pozice:

Aktivní a profesionální péče o zákazníka
Péče o vzhled obchodu a zboží dle standardů společnosti

Požadujeme:

  • zájem o módu
  • schopnost dosahovat dlouhodobé i krátkodobé cíle
  • zkušenosti z jiného retailového obchodu
  • vynikající zákaznický servis
  • týmovost
  • středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • angličtina (Mírně pokročilá)

Nabízíme:

  • maximální podporu kariérního růstu
  • sympatické kolegyně
  • zázemí prestižní módní značky
  • bonusy/prémie
  • provize z prodeje,
  • sleva na firemní výrobky/služby,
  • vzdělávací kurzy,
  • školení
  • práce na dobu neurčitou

DESIGUAL – JE ORIGINÁLNÍ – BUĎ ORIGINÁLNÍ – PŘIDEJ SE K NÁM
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky odešlete nám svůj životopis s aktuální fotografií.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Firma

TASTY a.s.

Obor

Ostatní

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.