Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr kvality v automotive – stabilní práce a kariérní růst

Lokalita Kuřim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní práci, kde využijete svých znalostí? V kvalitě jste už pracoval a máte praxi z automotive prostředí? Nebo jste inženýr kvality na začátku své kariéry a chcete nasbírat důležité zkušenosti? A domluvíte se bez problému anglicky? Tak se nám ozvěte a získejte zaměstnání v silné firmě, která je moderní a dá svým zaměstnancům vyniknout

Popis pozice:

Budete mít na starosti:

-Řešení zákaznické kvality a všeho, co s ní souvisí - zlepšování a zkvalitňování výroby, spolupráci na projektech, reportování a analýzy výsledků a spolupráci s dalšími odděleními ve výrobě a vývoji.

Profil kandidáta:

Vhodný kandidát je ten, kdo:

-Má praxi na podobné pozici v automotive.

-Zná 8D reporty, Ishikawa nebo 5WHY.

-Má analytické myšlení a dokáže pracovat pod stresem.

-Má zkušenosti se zákaznickými audity.

-Domluví se bez problému anglicky.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Práci v silné, moderní a inovativní společnosti.

-Nástup do kmene na dobu neurčitou.

-Mzdu dle zkušeností + 13. mzdu + bonusy k tomu.

-Příspěvek na penzijní připojištění.

-Možnost práce na home office a pružnou pracovní dobu.

-Týden dovolené navíc.

-Příspěvek na dojíždění.

-Dotované jídlo za pár korun.

-Multisportku a další benefity.

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a využijte příležitost změny k lepšímu. Klikněte na tlačítko ODPOVĚDĚT nebo volejte na zobrazit tel. číslo . Těšíme se na Vás!

  • Vodňany
  • KOLONADA SERVIS s.r.o.
  • od 17 800 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 26. března
  • Duchcov
  • APDUCH s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Jihlava
  • Millman shop & trade CZ s.r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Chrudim
  • AUTIO s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Bor
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 25. dubna

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Vyškov, Prostějov

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Odbory - proč a jak je založit

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

anglicky audit audity auto benefit benefity bonus bonusy den dění důležité EU home office inženýr IT jídlo kandidát kariérní růst kvality možnost na dobu neurčitou nabídka náplň práce Office penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní prostředí připojištění příspěvek růst SOU společnost společnosti sport stabilní stres týden týden dovolené navíc vhodný zaměstnanců zaměstnání zkušenosti změny znalost analýzy dovolené inovativní kariérní kariéry myšlení na dobu náplň navíc oddělení penzijní PR problém profi projekt příležitost report výroby zkušenost