Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Referent/ka kvality, roční bonus, dovolená navíc

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Jílové u Prahy
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Hledáme specialistu do oblasti kvality s výbornými komunikačními schopnostmi jak v českém, tak v anglickém jazyce, který hledá přátelské pracovní prostředí s otevřeným a férovým přístupem. Nabízíme nejen motivující mzdu, ale také klouzavou pracovní dobu a mnoho dalších zajímavých výhod. Pokud máte zkušenosti v oblasti kvality a hledáte novou výzvu, určitě se nám ozvěte!

  • Odhalování a eliminace neshod ve výrobním procesu (řešení příčin od identifikace, přes analýzu až po nastavení nápravných opatření)
  • Koordinovat a podílet se na analýzách rizik
  • Spolupráce při určování a provádění validací procesů
  • Neustálé zlepšování výrobního procesu

Nabízíme:

  • Motivující mzdu
  • Klouzavou prac. dobu
  • 4 dny zdravotního volna
  • Širokou škálu dalších výhod (stravenky, příspěvek na penzijní a životní připojištění, kulturu, zdraví, sport, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné členy atd.)
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Roční bonus
  • Věrnostní odměnu dle odpracovaných let ve společnosti
  • Pitný režim na pracovišti (zdarma káva, čaj, voda…)
  • Příjemné pracovní prostředí (klimatizované prostory, zázemí pro odpočinek, automaty na občerstvení…)
  • Firemní akce (vánoční večírek, grilovačka prasete, různé teambuildingy v rámci jednotlivých oddělení atd.)
  • Zázemí ryze české, silné a stabilní společnosti
  • Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
  • Odpovídající zaškolení a plnou podporu od celého týmu
  • 5 týdnů dovolené

Požadujeme:

  • Praxi v oboru kvality / řízení jakosti, znalost nástrojů, apod.
  • Anglický jazyk – komunikativní úroveň

Mnichovice, okres Praha-východ, Benešov, Praha, Beroun, Klecany, Kladno, Kralupy nad Vltavou, Uhlířské Janovice, Příbram

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Znáte základní povinnosti zaměstnavatele? Ukážeme vám, co je povinností vašeho zaměstnavatele před zahájením vašeho pracovního poměru, v průběhu a při skončení pracovního poměru.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Stažení výpovědi zaměstnancem je vlastně prosbou ke stávajícímu zaměstnavateli, aby si vás v práci ponechal. Zaměstnavatele není možné ke stažení výpovědi přimět. Pokud zaměstnavatel souhlasí, stačí vyplnit formulář ke stažení výpovědi, který naleznete v našem článku.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout.

AJ akce auto bonus Bor den dění dovolená EU hledám IT kvality mobil mobilní tarif náplň práce nové občerstvení pec pitný režim plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek režim řízení specialist společnost společnosti spolupráce sport stabilní stravenky školení tarif teambuilding zdarma zdraví zdravotní zkušenosti znalost anglické anglický anglický jazyk automat české člen dar díl dny dovednost dovolené firemní jazyk komunikační list mobilní na pracovišti náplň nástroj navíc oblast oblasti obor oddělení penzijní pitný PR proces procesů přátelské příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost přístup roční rok řešení schopnost stav stroj tým večírek volna výrobní zkušenost životní