Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Servisní technik, až 40.000 Kč/m, spousta benefitů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zlín
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 23.000 – 40.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Chcete se stát součástí pohodového týmu ve strojírenské společnosti s dlouholetou tradicí, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem obráběcích strojů? Nabízíme práci jen na jednu, 7,5 h směnu od 6 nebo 7 h ráno dle volby a k tomu ještě spoustu dalších benefitů. Po zapracování budete moci vyjíždět na servis a opravy strojů i do zahraničí, např. i do Indie, Číny nebo USA, a tím získáte možnost poznávat svět a získat bohaté finanční příspěvky navíc ke mzdě (třeba i 40.000 Kč)! Náplň práce: - diagnostika závad, opravy a servis strojů Místo výkonu práce – Zlín Nabízíme: • Motivující nástupní mzdu 23 – 35.000 Kč dle praxe • mimořádné odměny až 5.000 Kč + roční odměny až 70 % ze mzdy dle hosp. výsledku • práci pouze na jednu směnu: 6 - 14:00 hod. nebo 7 - 15:00 hod., po – pá • dotované stravování přímo v areálu – jídlo za 25 - 48 Kč • po zaučení pracovní výjezdy do zahraničí, díky tomu bohaté finanční příspěvky navíc (třeba i 50 000 Kč navíc) • týden dovolené navíc • příspěvek na životní pojištění 500 Kč - 700 Kč • jazykové kurzy • neomezené tarify volání pro rodinné příslušníky • notebook, telefon • odměny za dárcovství krve • příspěvek na dětské tábory • kvalitní firemní oblečení • příspěvek při narození dítěte • slevy do různých prodejen, např. OBI • čisté pracovní prostředí Požadujeme: • Vzdělání v oboru elektro nebo obdobném (stačí výuční list) • alespoň základy aj • ŘP sk. B • po zapracování (cca po roce) ochotu cestovat do zahraničí

  • Klenčí pod Čerchovem
  • První chodská develop, a.s.
  • od 13 350 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 3. prosince
  • Chotěšov, Plzeň-jih
  • REPARTO s.r.o.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

AJ benefit Bor den elektro HR IT jídlo kurz kurzy mimořádné odměny místo možnost mzdy náplň práce narození oblečení odměny pojištění práce pracovní pracovní prostředí praxe pro rodinné příslušníky prostředí příspěvek SOU společnost společnosti stravování Tábor tarif tarify technik telefon týden týden dovolené navíc výjezd výjezdy výkon vzdělání zahraničí Zlín životní pojištění areál dítě dovolené finanční firemní jazyk kov kvalitní list mimořádné místo výkonu práce nabízíme práci náplň navíc obor opravy PR prodej příslušník příspěvky roční servis součást stroj tým životní