Výrobní inženýr/ka (A5462)

Plzeň

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost HOFMANN WIZARD s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

HOFMANN WIZARD s.r.o.

Historie naší personální agentury v České republice se píše od roku 1993, kdy byla založena v Plzni pod názvem WIZARD. Od června 2005 patří firma ke skupině I. K. Hofmann GmbH, která sídlí v Norimberku. Tato skupina působí v Německu již od roku 1985 a patří k pěti největším poskytovatelům personálních služeb v zemi. V České republice nabízíme firmám podporu v personální politice a uchazečům o zaměstnání nové kariérní možnosti na pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Kopřivnici, Stříbře, Chomutově, Chebu, Liberci, Vysokém Mýtě, České Lípě a Českých Velenicích.

Pro našeho klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem v Plzni hledáme vhodného kandidáta na pozici VÝROBNÍ INŽENÝR/KA.
Náplní Vaší práce bude:

  • příprava výroby pro nové typy produktů
  • zajišťování neustálého vývoje a zlepšování existující technologie
  • specifikace a instalace nových strojů a zařízení (např. mechanické lisy)
  • komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli a interní spolupráce s odděleními výroby, vývoje a údržby
  • optimalizace layoutů pracovišť
  • tvorba výrobní dokumentace

POŽADAVKY

  • VŠ technického zaměření
  • SŠ- nutná praxe
  • středně pokročilá znalost AJ
  • znalost programování PLC výhodou
  • dobrá práce s PC – MS Office
  • zkušenosti v průmyslové výrobě výhodou
  • možné i pro absolventy

NABÍZÍME

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • půlroční bonusy
  • příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • jazykové kurzy AJ a JAP
  • dotované závodní stravování
  • flexibilní pracovní doba
  • čisté a příjemné prostředí

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Registrace do soutěže Zaměstnavatel roku 2026 se pomalu uzavírá. Proč by vaše firma neměla váhat?

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Hledáte práci? Tohle vám pomůže získat nové místo rychleji

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.

zkušenost