Práce: Technik ve výrobě až 30 000 Kč

lokalita: Beroun zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti výroby elektroniky, hledáme šikovného kolegu na pozici: technika ve výrobě.

Co Vás čeká:

  • Kontrola a nastavení výrobních zařízení
  • Pravidelná údržba výrobních linek
  • Opravy strojů a řešení technických problémů
  • Zajištění technické podpory

Co Vám nabízíme:

  • Velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny
  • Příspěvky na sport / kulturu / volný čas

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ vzdělání – technického směru
  • Praxe v elektronické výrobě – výhodou
  • vyhl. 50, min. §6

V případě Vašeho zájmu, o tuto pracovní nabídku, nás kontaktujte na e-mailové adrese: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Beroun

Obor

Ostatní

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

30.000 – 39.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist