Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

TECHNIK BOZP – CENTRUM PLZNĚ (30.000–60.000 Kč)!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 60.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Jste zkušený technik BOZP? Chcete mít zodpovědnost za provádění preventivních kontrol míst pracovního výkonu a zodpovídat za školení BOZP, PO a OŽP?

Pokud ano, nenechte si mezi prsty uniknout zajímavou pracovní nabídku!

Obsazujeme pozici TECHNIK BOZP (30 000–60 000 Kč)!

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Uvítáme i absolventy VŠ – obor Bezpečnost práce podmínkou
  • Certifikát o odborné způsobilost v prevenci rizik, dle § 9 zákona 309/2006 Sb.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Komunikační schopnost, ochotu cestovat
  • Orientaci v oblasti ekologie

Pracovní náplň

  • Identifikace nebezpečí a příprava opatření proti vzniku nebezpečí
  • Úpravy systémů, nástrojů řízení HSE
  • Realizace nových systémů, nástrojů HSE
  • Hodnocení a minimalizace rizik
  • Proškolování zaměstnanců v oblasti BOZP, PO, OŽP
  • Tvorba dokumentace pro obchodní a realizační fázi
  • Účast na stavbách z hlediska zavedení HSE systémů
  • Vyjednávání podmínek HSE se zástupci zákazníků

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby – 37,5 hod. týdně
  • Plně hrazené jazykové kurzy
  • Stravování ve firemní kantýně
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Pracoviště: Plzeň-město

  • Kutná Hora
  • Michal Cimburek
  • od 14 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 6. června
  • Žďár nad Sázavou
  • DEL a.s.
  • 21 000 – 23 000 Kč
  • Luhačovice
  • Božena Jílková
  • 15 000 – 24 000 Kč
  • Frymburk, Český Krumlov
  • Monika Poláková
  • od 16 280 Kč
  • Karlovy Vary
  • CAR POINT s.r.o.
  • 25 000 – 50 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Trainee program – první práce pro absolventy

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

absolvent AJ bezpečnost bezpečnost práce Bor BOZP den dění dokumentace ekolog event flexibilní hodnocení HR kurz kurzy město možnost náplň práce obchodní odpovědnost OZP Plzeň pojištění práce pracoviště pracovní příspěvek růst řízení stravování školení technik Týn vedení vyjednávání výkon vzdělání zaměstnanců znalost anglické bezpečí centrum certifikát doby dokument dovolené ekologie firemní jazyk komunikační kov náplň nástroj obchod oblast oblasti obor odbor odborné PC penzijní penzijní pojištění PR pracovní doby pracovní náplň profesní příprava schopnost stav stroj systém technické tvorba zákazník zástupci způsobilost životní