Volné místo ve firmě LT trade s.r.o.

Programátor CNC vysekávacího stroje

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Stod
Firma LT trade s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

LT trade s.r.o.

Společnost LT trade s.r.o. je soukromá česká firma, založená v roce 2010.

Naše teoretické a praktické zkušenosti nám dovolují poskytnout to nejlepší řešení v oblasti CNC strojírenské výroby a obrábění kovů. Působíme ve vlastních výrobních i administrativních prostorech o celkové rozloze 19500 m2. Výrobní a skladové prostory nám umožňují nabídnout našim zákazníkům neustálou zásobu hutního materiálu.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce:

  • Tvorba programů pro CNC vysekávací stroj

Požadujeme:

  • praxe podmínkou
  • znalost technické dokumentace
  • znalost programování v TruTops Boost výhodou
  • jednosměnný provoz
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • práci na HPP
  • práci ve stabilní české společnosti
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • docházkový bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • vánoční odměny
  • stravenkový paušál

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Plzeň, Třemošná, Rokycany, Tachov

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

bonus dokumentace EU IT Most na dobu neurčitou náplň práce odměny odpovědnost paušál pečlivost práce pracovní pracovní poměr praxe programátor samostatnost společnost společnosti stabilní stravenkový paušál znalost české dokument dovolené kov na dobu náplň poměr PR program stroj technické tvorba