Servisní elektrikář - nástupní bonus

Rožnov pod Radhoštěm
27.000 – 33.000 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Společnost Advantage Consulting, s.r.o. hledá pracovníky i na další pozice:

Nebo se podívejte na jiné zajímavé pracovní příležitosti ve vašem okolí:

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Máte elektro vzdělání a hledáte práci ve výrobě? Chcete mít jistotu zaměstnání a pracovat ve fajn kolektivu? Pošlete nám svůj životopis!

Požadujeme:

  • SŠ/SOU elektro
  • Vyhláška 50/1978 výhodou
  • Zkušenost na servisní pozici
  • Základní znalost AJ výhodou

Náplň práce:

  • Provoz a servis výrobních strojů
  • Zajištění oprav
  • Orientace v příslušných normách a dokumentaci
  • Nepřetržitý dvousměnný provoz

Nabízíme:

  • Nástupní bonus až do výše několika platů
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. plat
  • Sick days
  • Zvýhodněné stravování
  • Možnost bezúročné půjčky
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Nejčastější chyby při hledání práce a jak se jim vyhnout

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

zkušenost