Pracovnice/Pracovník do výroby

Praha
10.000 – 12.999 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:

Pro naši společnost RLC Praha, a. s., zabývající se výrobou a prodejem komponentů vláknové optiky, hledáme kandidáta na pozici pracovnice/pracovníka do výroby. Náplň práce zahrnuje dílčí operace při výrobě zakončování optických propojovacích kabelů, odtáčení kabelů a příprava kabelů na jejich zakončení, sestavování, lepení a leštění optických konektorů, měření a balení hotových výrobků a s tím další související činnosti. Uchazeč o toto pracovní místo je vyučen nebo má dokončené středoškolské vzdělání. Disponuje manuální zručností, trpělivostí, systematičností a pečlivostí. Kladný přístup k učení se nových věcí. Dobrý zrak podmínkou. Nabízíme zajímavou práci na HPP či dohodu v příjemné pracovním prostředí a přátelském kolektivu. Možnost parkování v areálu firmy střeženém kamerovým systémem. Odpovídající platové ohodnocení ve výši 12.800 Kč. Nástup je možný dle dohody. V případě zájmu volejte na telefon Zobrazit tel. číslo nebo piště na email Odpovědět na inzerát.

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Jak přijmout pracovní nabídku a případně vyjednat lepší podmínky?

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Používáte vlastní techniku, auto nebo notebook pro pracovní účely? Tohle si nechte proplatit

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Personalistka Petra Nulíčková: 30 věcí, které kandidáti při hledání práce často nevidí

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Hledá se Nejlepší HR projekt regionu 2026. Bude to ten váš?

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.