Volné místo ve firmě Správa železnic, státní organizace

Systémový specialista - SmartGrids

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Pardubice
Firma Správa železnic, státní organizace
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Vysokoškolské / universitní
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Správa železnic, státní organizace

Již 20 let hospodaříme s železničními dráhami v majetku státu a plníme funkci vlastníka a provozovatele dráhy ve smyslu zákona o dráhách.Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.

Co od Vás očekáváme:

Požadované vzdělání

  • VŠ technického směru, zaměření elektrotechnika nebo energetika

Požadovaná praxe

  • 2 roky v oblasti silnoproudé elektrotechniky nebo v oblasti elektroenergetiky
  • za určitých podmínek (např. absolvovaná praxe v oboru) možné i pro absolventy

Kvalifikační předpoklady

  • orientace v prostředí železnice
  • základní představa o elektrotechnologiích železnice (trakce, distribuční rozvody VN, NN technologie)
  • elektrotechnická kvalifikace podle Vyhlášek č. 50/1978 Sb., č. 100/1995 Sb. výhodou
  • orientace v IT prostředí a systémech
  • komunikační dovednosti v písemné i ústní formě
  • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • schopnost koncepčního a analytického myšlení
  • znalost AJ (komunikace, písemný projev) na úrovni B2
  • ochota a schopnost se dále odborně vzdělávat, komunikativnost, prezentační dovednosti

Požadovaný profil

  • časová flexibilita
  • spolehlivost
  • schopnost na sobě pracovat
  • týmová spolupráce

Pracovní náplň

  • metodika a příprava realizace Smart grids v prostředí Správy železnic včetně systémů dálkového řízení, signalizace a dálkových odečtů obchodních a podružných měřidel (elektro, plyn, voda, teplo)

Nabízíme

  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu 37,5 hod/týden
  • jízdní výhody ČD, po 6 měsících i pro rodinné příslušníky
  • příspěvek na dovolenou a volnočasové aktivity
  • stravenky
  • volnočasovou kartu MultiSport
  • po roce příspěvek na penzijní spoření aj.

  • Benešov
  • BCS Automotive Interface Solutions s.r…
  • od 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 19. listopadu
  • Zlín
  • BMKco. s.r.o.
  • 22 000 Kč
Zveřejněno: 16. ledna
  • Havířov
  • HFG FINANCE s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 15. ledna
  • Havířov
  • Lubomír Mička
  • od 25 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • VÁHALA a spol. s r.o. výroba a prodej…
  • od 22 000 Kč
  • Ostrava
  • DENIP, spol. s r.o.
  • 24 000 – 30 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • ZITA studio s.r.o.
  • od 14 000 Kč

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Odbory - proč a jak je založit

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak na ukončení pracovního poměru ze zdravotních důvodů

Hrubá vs. čistá mzda a výpočet čisté mzdy

Hrubá vs. čistá mzda - pojďme se podívat na to, z čeho se mzda skládá, a hlavně, kolik dostanete v čistém. Povíme vám, jaká daňová zvýhodnění můžete uplatňovat, aby vaše čistá mzda byla ještě vyšší. Abyste nebyli překvapeni, vysvětlíme vám, co všechno vám zaměstnavatel může ze mzdy strhnout. Ukážeme vám, jaký je rozdíl mezi nárokovou a nenárokovou částí mzdy, a také jaké jsou nejčastější formy vyplácení mzdy.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

absolvent AJ akce Bor den elektro elektrotechnik energetik IT komunikace kvalifikace měření měsíc Most náplň práce obchodní odpovědnost pec práce pracovní praxe pro rodinné příslušníky prostředí příspěvek řízení samostatnost specialist specialista spolupráce sport spoření stravenky technik technologie týden volno výhody vzdělání znalost dovednost dovolené komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov list myšlení náplň obchod oblast oblasti obor odbor penzijní požadované vzdělání PR pracovní náplň profi předpoklad příprava příslušník rok schopnost smart správy stav systém technická technické technika techniky technolog tým