Vedoucí laboratorních techniků

Lokalita Vysoké Mýto
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro výrobní společnost hledáme novou posilu na pozici Vedoucí laboratorních techniků. Jedná se o čistou výrobu ve společnosti mimo automotive. Pokud hledáte novou pracovní výzvu ve stabilním farma sektoru neváhejte zaslat svůj životopis.

Místo práce: Vysoké Mýto

Popis pozice:

vedení 4 laboratorních techniků, provádění chemicko-fyzikálních zkoušek

měření dat, vyhodnocování výsledků a jejich následná kontrola

validace a transfery analytických metod

dohled nad chodem mikrobiologické laboratoře

zadávání výsledků měření do programu SAP

vedení řádné dokumentace o provedených odběrech a zkouškách

reporting manažeru laboratoře, tvorba předpisové dokumentace, pracovních návodů, validačních dokumentů

Profil kandidáta:

vzdělání chemického, farmaceutického či potravinářského směru

praxe v laboratoři

znalost AJ na komunikativní úrovni – každodenní komunikace

zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme:

5 týdnů dovolené

Stravenky 118 Kč

Pracovní smlouvu již od začátku na dobu neurčitou

Cafeterie

penzijní a životní pojištění

příspěvek za doporučení nového zaměstnance

Stabilní zaměstnání