Práce: VEDOUCÍ NÁSTROJÁRNY | Velkomeziříčsko

lokalita: Jihlava zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Řešíte novou pracovní výzvu? Pak pro Vás jednu takovou máme – hledáme zkušeného odborníka na vedoucí pozici. Pokud máte v životopise uvedeno: nástrojárna, formy na vstřikování plastů, technická zdatnost, manažerské rozhodování, vedení týmu lidí – tak jste náš člověk a ten životopis nám pošlete.

Vaším úkolem bude:

  • řízení, plánování a organizace nástrojárny
  • vedení týmu nástrojářů, do 30 osob (školení, hodnocení, nábor, BOZP)
  • údržba, opravy a úpravy forem
  • zodpovědnost za připravenost forem a přípravků dle výrobního plánu (sériová i zakázková výroba)
  • odpovědnost za zvyšování efektivity a kvality práce
  • dohled na dodržování výrobních nákladů
  • správa a evidence stavu forem v informačním systému
  • objednávky na výrobu nebo nákup náhradních dílů

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe v prostředí nástrojárny!
  • znalost forem pro vstřikování plastů podmínkou
  • organizační schopnosti a zkušenosti s vedením týmu lidí
  • zkušenosti se zakázkovou výrobou
  • praxe v oblasti automotive
  • znalost AJ výhodou

BENEFITY:
Proč se Vám u nás bude líbit:

  • 13. a 14. plat
  • další bonusy dle výsledků firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • další zaměstnanecké benefity (masáže, sport, kultrurní akce)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Jihlava

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist