Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Procesní inženýr (Lean specialista), motivující mzda

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Nový Bydžov
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte zkušenost s vylepšováním prac. procesů/postupůa baví Vás strojařina? Chtěl/a byste pracovat ve firmě s rodinnou atmosférou, která staví na dobrých vztazích, férovém přístupu a svobodě v práci? Pak se nám ozvěte, hledáme šikovného procesního inženýra do malého týmu 5ti lidí! Nabízíme motivující bonusy, flexibilní prac. dobu i možnost práce z domu, a mnoho dalšího.

  • Vedení projektů zaměřených na zlepšování procesů ve firmě, automatizace
  • analýza, optimalizace a standardizace výrobních i nevýrobních procesů
  • inovace procesů, návrhy nových prac. postupů ke zvýšení efektivnosti výroby a produktivity práce
  • jednání s dodavateli
  • trénink zaměstnanců v oblasti zlepšování procesů
  • spolupráce při zavádění norem spotřeby práce na pracovišti

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení s bonusy – dle zkušeností
  • Flexibilní prac. dobu
  • Možnost pracovat z kanceláře v Novém Bydžově, občasně i z Hradce Králové nebo z domu
  • Týden dovolené navíc + 3 dny zdravotní volno
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • Zajímavou práci pro stabilní společnost
  • Flexi pass a další zajímavé benefity

Požadujeme:

  • Zkušenost z obdobné pozice (nastavování, optimalizace procesů, lean management, průmyslové inženýrství, nebo obdobné…)
  • Schopnost domluvit se anglicky (ale není nutností)

  • Velemyšleves
  • GESTAMP LOUNY s.r.o.
  • od 35 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 12. prosince
  • Slavičín
  • ZEKA plus,s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 9. června
  • Kyjov, Hodonín
  • Autopark Kyjov s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 12. května

Jičín, Hradec Králové, Poděbrady, Mladá Boleslav, Uhlířské Janovice

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

AJ analýza anglicky auto benefit benefity bonus bonusy Bydžov den dění flexibilní hledám hodnocení HR inovace inženýr IT kancelář králové management možnost mzda náplň práce NDA nové ohodnocení pec postup pozice práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek specialist specialista společnost spolupráce stabilní stravování týden týden dovolené navíc vedení volno zaměstnanců zdravotní automat automatizace dar dny dovolené finanční jednání kov list na pracovišti náplň navíc oblast oblasti PR proces procesů projekt průmysl průmyslové přátelské příjemné přístup schopnost standard stav stroj tým výrobní výroby výše zkušenost zvýšení