Hledáme lidem práci Manpower

Senior Engineering / Technology Specialist

Lokalita Přerov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro našeho klienta, nadnárodní firmu se slévárenským provozem na Přerovsku hledáme nového kolegu na pozici Senior Engineering / Technology Specialist.

Pokud máte vzdělání v metalurgii, prokazatelné zkušenosti na podobné pozici a nedělá Vám problém denní komunikace v angličtině, tak se těším na Vaše CV v angličtině i češtině!

Popis pozice:

Hledáme kandidáta, který bude zodpovědný za inovace a vývoj v oblasti technologie ve slévárenském provozu. Na této pozici budete řídit 10 přímých podřízených a Vaším úkolem bude přebírat či vymýšlet nové technologické postupy a ty posléze aplikovat v praxi. To samozřejmě obnáší zpracování technologických postupů a aktivní přítomnost ve výrobě.

Profil kandidáta:

Ideální kandidát by měl mít metalurgické vzdělání a zkušenosti ze slévárenství či s výrobou kovů. Hledáme kandidáta, který je otevřený inovacím, nebojí se dále vzdělávat a nacházet nové cesty. Nezbytně nutná je pak znalost angličtiny pro komunikaci na denní bázi.

Nabízíme:

Kromě zajímavé mzdy dostanete také týden dovolené navíc, týden sick-days a další benefity!

Pokud máte o nabídku zájem, rád se s Vámi setkám na osobním pohovoru a řeknu Vám další podrobnosti!

  • Olomouc
  • OTSUKA BRANO s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. března
  • Svitavy
  • TOS Svitavy, a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. května
  • Česká Lípa
  • ALSTOM Czech Republic a.s.
  • od 38 304 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Plzeň
  • Workpress Aviation s.r.o.
    Benefity:
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 20. listopadu
  • Prachatice
  • REINFURT-ČR, k.s.
  • od 40 000 Kč
Zveřejněno: 4. října
  • Vysoké Mýto
  • KAYSER FILTERTECH CZECH REPUBLIC s.r.o.
  • od 21 000 Kč
Zveřejněno: 9. března
  • Jičín
  • Hotel Start Jičín, s.r.o.
  • Prostějov
  • Mechanika Prostějov 97, družstvo
  • 7 500 – 8 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Kopřivnice
  • AHA Plus s.r.o.
  • od 85 Kč / hod
  • Rousínov
  • ELSA´S TEXTILE s.r.o.
  • od 18 100 Kč
  • Chlumec nad Cidlinou
  • Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s.
  • od 30 000 Kč
  • České Budějovice
  • CB Auto a.s.
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Smíchov, Praha
  • STAFF HOTEL CZ, s.r.o.
  • 13 350 – 20 000 Kč
  • Vyškov
  • Merlin People s.r.o.
  • od 28 000 Kč
  • Kuřim
  • Čokoládovny Fikar, s.r.o.
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 10. března
  • Vinohrady, Praha
  • A Cappella dental s.r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přerov, Kroměříž, Olomouc, Prostějov

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

AJ benefit benefity CV den hledám inovace IT kandidát komunikace mzdy náplň práce nové pec pohovor postup pozice práce Přerov specialist technologie týden týden dovolené navíc vzdělání zkušenosti znalost cesty dovolené kov list náplň národní navíc oblast oblasti odpovědný osobní PR problém profi rok technolog úkol zájem zkušenost