PROJECT COORDINATOR

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Zákupy
Firma KM Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Komunikace s project managery pro jednotlivé zákaznické projekty
  • Vedení projektů v prototypové a předsériové fázi
  • Zajištění změnového řízení v prototypové a předsériové fázi projektu
  • Předávání projektů z předsériové do sériové výroby
  • Podpora při vypracování výrobní dokumentace

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost německého jazyka slovem i písmem
  • Zkušenosti v oblasti projektového řízení v prostředí automobilového průmyslu
  • Znalost programu AutoCAD, SAP a programu pro zpracování 3D dat výhodou
  • Dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí nadnárodní automobilové společnosti
  • Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
  • Zaměstnanecké výhody a benefity (příspěvky na dopravu, stravenky)

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro TOP klienta? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel. č. zobrazit tel. číslo
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu

(evidenční číslo: 0005)

  • Vinohrady, Praha
  • TransPerfect s.r.o.
  • od 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 23. srpna
  • Jinonice, Praha
  • TÜV Rheinland Česká republika s.r.o. v…
  • 33 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Strašnice, Praha
  • HLAVA, s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 5. ledna
  • Liberec
  • KM Career s.r.o.
  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
  • od 20 000 Kč
  • Plzeň-jih
  • HASRA s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Nedvězí u Říčan, Praha
  • Martina Říhová

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Liberec, Děčín, Mladá Boleslav, Turnov, Mělník, Ústí nad Labem

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

TOP 10 pracovních portálů a 4 agregátory

V České republice zažíváme v posledních letech prudký vzestup počtu pracovních portálů a sběračů nabídek ve formě pracovních agregátorů. Tyto platformy se snaží nabídnout co nejlepší služby v oblasti propagace pracovních příležitostí. Ačkoli je všechny spojuje společný cíl – spojit zaměstnavatele s potenciálními zaměstnanci – může se zdát, že v tomto hustém "lese" portálů se leckdy lehce ztrácíme. Ale nebojte, máme pro vás řešení! Dnes se podíváme na TOP 10 pracovních portálů, které působí v naší zemi a také na 4 pracovní agregátory. Zajímá vás, co z nich činí jedinečné, v čem skutečně excelují a co nás na nich tak fascinuje? Pokračujte ve čtení a objevte ty pravé klenoty mezi pracovními platformami! 😉🌟

AJ auto automobil benefit benefity den dokumentace e-mail EU hledám hodnocení IT kandidát komunikace manager mezinárodní mobil možnost nabídka náplň práce nová nové Office ohodnocení plat podpora pohovor požadavky práce pracovní pracovní nabídka prostředí růst řízení společnost společnosti stabilní stravenky uplatnění uživatelská znalost vedení výhody výrobní dokumentace vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zkušenosti znalost CAD dokument finanční informace jazyk kontakt náplň národní německé oblast oblasti osobní PC PR profesní program projekt projektové průmysl případ příspěvky technické uživatel výrobní výroby zaměstnanecké zkušenost