Hledáme lidem práci Manpower

Hledáme nové kolegy do výroby! Náborový příspěvek 60 000 Kč!

Lokalita Kuřim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nové kolegy/ně do našeho týmu pracovníků. Pojďte pracovat do nadnárodní společnosti působící v ČR více než 20 let. Pokud hledáte jistotu a fajn kolektiv lidí, neváhejte a čtěte dále.

Popis pozice:

Náplní Vaší práce bude:

- ruční montáž a kompletace výrobků

- budete také kontrolovat hotové výrobky

- pracovat podle jednoduchých pracovních pokynů

- pracovat budete moci v sedě i ve stoje, dle pracovního zařazení

Profil kandidáta:

Požadujeme:

- manuální zručnost

- ochotu se učit nové věci

- schopnost pracovat na dvanáctihodinové směny
(2 dny ranní, 1 den volno, 2 dny noční, 3 dny volno)

Nabízíme:

Za Vaši práci Vám nabízíme:

- mzdu 23 000,- až 26 000,-

- náborový příspěvek 60 000,-

- 13. plat

- příspěvek na dopravu (podle vzdálenosti až 2 500 Kč měsíčně)

- 5 týdnů dovolené

- navíc ušetříte díky dotovaným obědům a večeřím za pouhých 30 Kč

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, neváhejte a ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo napište na: e-mail přes odpovědní formulář

Také nás můžete kontaktovat na telefonu: zobrazit tel. číslo .

Těšíme se na Vás!

  • Hradec Králové
  • VALC, s.r.o.
  • 23 000 – 26 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 14. listopadu
  • Prasek
  • OBEC PRASEK
  • 19 730 – 28 920 Kč
  • Letovice
  • EKOTERM CZ s.r.o.
  • 22 000 – 40 000 Kč
  • Letovice
  • 25 000 – 40 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Vyškov, Prostějov

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

AJ Bor ČR den hledám HR IT kandidát nabídka nabídka práce nábor náplň práce nové plat pozice práce pracovní pracovník příspěvek směny společnost společnosti telefon volno zařazení Zruč dny dovolené kolektiv kontakt náborový náplň národní navíc odpovědní PR profi ruční schopnost tým výroby