Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Koordinátor vylepšování výrobků/procesů, bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Tábor
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 50.000 – 70.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Chtěl/a byste vylepšovat výrobky? Máte komunikativní znalost angličtiny a chtěl/a byste pracovat v přátelském prostředí, které se vyznačuje otevřeným a férovým přístupem? Pak se nám určitě ozvěte, hledáme šikovného procesního inženýra, nabízíme motivující mzdu, klouzavou prac. dobu a mnoho zajímavých bonusů, jako je např. kafetérie (30.000 Kč/rok), vánoční odměny – 13. plat, sickdays, aj…

A co by bylo Vaším úkolem?

  • Vést projekty zlepšení/zavedení procesů podle požadavků vedení závodu
  • Nacházet způsoby a optimalizovat řešení pro jednotlivá oddělení
  • Spolupracovat napříč odděleními v rámci závodu i v centrále v Praze a v Bulharsku

Místo výkonu práce Benešov (výborná dopr. dostupnost pešky z autobusu či vlaku)

Nabízíme:

  • Motivující mzdu
  • Klouzavou prac. dobu
  • 4 dny zdravotního volna
  • Širokou škálu dalších výhod (stravenky, příspěvek na penzijní a životní připojištění, kulturu, zdraví, sport, zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné členy atd.)
  • Odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Roční bonus
  • Věrnostní odměnu dle odpracovaných let ve společnosti
  • Pitný režim na pracovišti (zdarma káva, čaj, voda…)
  • Příjemné pracovní prostředí (klimatizované prostory, zázemí pro odpočinek, automaty na občerstvení…)
  • Firemní akce (vánoční večírek, grilovačka prasete, různé teambuildingy v rámci jednotlivých oddělení atd.)
  • Zázemí ryze české, silné a stabilní společnosti
  • Příležitost uplatnit a dále rozvíjet své dovednosti
  • Odpovídající zaškolení a plnou podporu od celého týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • Výborná dostupnost – Benešov (cca 10 minut chůze od vlakového i autobusového nádraží)

Požadujeme:

  • Vzdělání technického nebo ekonomického směru,ideálně praxi na obdobné pozici
  • Schopnost učit se novým věcem a chápat souvislosti
  • Zodpovědnost za výsledek
  • Nadšení měnit věci a vůli tyto změny dotahovat a získávat pro ně kolegy
  • Angličtinu na komunikativní úrovni (B2)
  • Schopnost číst v dokumentaci

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Trainee program – první práce pro absolventy

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

AJ akce auto Benešov bonus bonusy Bor den ekonom hledám inženýr IT místo mobil mobilní tarif náplň práce nové občerstvení odměny odpovědnost pitný režim plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí prostředí připojištění příspěvek režim SOU společnost společnosti sport stabilní stravenky školení tarif teambuilding vedení výkon vzdělání zdarma zdraví zdravotní změny znalost automat české člen dar dny dokument dovednost dovolené firemní kov místo výkonu práce mobilní na pracovišti náplň oddělení penzijní pitný PR proces procesů projekt přátelské příjemné příjemné pracovní prostředí příležitost přístup roční rok řešení schopnost sickday technické tým úkol večírek volna výsledek závod životní