Práce: PROJEKTOVÝ INŽENÝR LOGISTIKY

lokalita: Turnov zadavatel: KM ČR s. r. o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro významného klienta působícího v Automobilovém průmyslu, hledáme na tuto pozici kandidáty, kteří splňují vstupní požadavky a oslovila je pracovní nabídka a náplň na tuto pozici.

Náplň práce:

  • Spolupracuje na přípravě podkladů pro nové projekty po stránce Logistiky pracovišť, materiálu, informačních toků, skladových ploch a přípravu zdrojů (personál, technika)
  • Spolupracuje v oblasti vývoje obalů, vybavení pracovišť manipulační technikou a prostředky pro zásobování, technické vybavení skladů
  • Navrhuje a vytváří technické specifikace včetně výkresů a zajišťuje obaly pro komponenty i hotové výrobky ve všech fázích projektů
  • Spolupracuje ve všech oblastech přípravy nových projektů s ostatními odděleními
  • Podává technické návrhy pro neustále zlepšování stavu Logistiky na závodě, zejména urychlení a zjednodušení materiálových toků, snížení nákladů na interní Logistiky, zlepšení ergonomie pracovišť
  • Připravuje, vydává a udržuje logistické koncepty a balící předpisy s dodavateli, zákazníky i v rámci procesů – pro evidenci používá systém EasyArchiv
  • Používá Lean techniky (Kanban, one-piece+flow, FIFO, Quick changeover), při optimalizaci procesů vytváří analýzy a kalkulace logistických nákladů

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti minimálně 3 roky (nebo junior – absolvent)
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem, německý jazyk výhodou
  • PC znalosti: Autocad, SketchUp, MS Office + internet
  • Základní znalost bezpečnosti výrobku a systému řízení jakosti a ŽP
  • 8D proces, FMEA, Process flow diagramy
  • Specifická školení: Six Sigma Green Belt, Lean Production, Statistika, Value Stream Mapping
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Propracovaný systém bonusů a prémií
  • Benefitní program Cafeterie
  • Příspěvek na stravování, závodní jídelna
  • Příspěvek na masáže
  • Dovolená 25 dnů

Oslovila Vás tato nabídka? Chcete pracovat pro TOP klienta? V případě zájmu volejte nebo pište pro bližší informace a osobní pohovor na tuto kontaktní osobu:

Jana Wollmannová
Tel. č. +420 734 443 276
E-mail: e-mail přes odpovědní formulář
Web: www.kmcr.eu

(evidenční číslo: 0024)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Turnov

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist