Hledáme lidem práci Manpower

Provozní Manažer Ve Výrobní Firmě

Lokalita Kuřim
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Jste zkušený provozní manažer a v prostředí výroby se dobře orientujete? Máte praxi s vedením velkých provozů, které měly třeba i 500 zaměstnanců? Umíte vést a motivovat své zaměstnance? A dokážete myslet strategicky a efektivně? Pokud ano, tak nám o sobě dejte vědět!

Popis pozice:

V práci budete:

-plánovat provozní činnosti s cílem zvýšit efektivitu, růst a ziskovost

-vést, podporovat a motivovat zaměstnance v provozu

-mít zodpovědnost za udržování bezpečnosti a kvality provozu

-mít zodpovědnost za kontrolu rozpočtů a plnění stanovených cílů

-určovat výkonnostní cíle zaměstnanců a řídit a dohlížet nad plněním plánu

-pravidelně reportovat

Profil kandidáta:

Ideální uchazeč má:

-vysokoškolské vzdělání

-5-10 let praxe na podobné pozici

-dobrou angličtinu a němčinu

-zvládá práci na počítači a umí s programy SAP a Hydra

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-odpovídající mzdu a 13. plat k tomu

-pružnou pracovní dobu

-týden dovolené navíc

-příspěvek na dojíždění

-příspěvek na penzijní připojištění

-obědy za hubičku

-služební auto, mobil a notebook

  • Mariánské Lázně
  • EC Engineering, s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 28. června
  • Lovosice
  • Actanola s.r.o.
  • 15 000 – 22 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 3. srpna
  • Dolní Morava
  • Hotel Sport DM s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. srpna
  • Mnichovice, Praha-východ
  • Optik House, s.r.o.
Zveřejněno: 12. října
  • Karlín, Praha
  • KORUNA Karlovy Vary a.s.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 1. září
  • Kunžak
  • Czech Canada s.r.o.
Zveřejněno: 1. března
  • Praha
  • 28 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 3. února
  • Čelákovice
  • Anenem s.r.o.
Zveřejněno: 8. července
  • Mikulovice, Jeseník
  • KAMITIRO s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 19. září
  • Liberec
  • 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o.
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 28. září
  • Hradec Králové
  • D.I. SEVEN, a.s.
  • 22 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 31. ledna
  • Pavlov, Kladno
  • Europe Huajie Development s.r.o.
  • od 27 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Šumperk
  • TESPO - TOPENÁŘSKÉ CENTRUM s.r.o.
  • 18 000 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 17. června
  • Dobřany, Plzeň-jih
  • DAP PRAHA CZ, a.s. v likvidaci
Zveřejněno: 20. května
  • Letiny
  • Akciový pivovar LETINY a.s.
  • od 25 000 Kč
  • Čížkov, Plzeň-jih
  • Ing. Radovan Lyer
  • od 20 000 Kč
  • Svinošice
  • Marcel Ščuka
  • 17 800 – 18 000 Kč
  • Karlovy Vary
  • J.P.L. LEŠENÍ s.r.o.
  • od 21 000 Kč
  • Plzeň
  • Taťána Jahodová
  • Protivín
  • U Roubené studny s.r.o.
  • Jestřebí, Šumperk
  • Základní škola a mateřská škola…
  • 16 800 – 20 640 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov, Vyškov, Prostějov

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Trainee program – první práce pro absolventy

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Vizitka v nové práci - strukturovaný životopis, vzor

AJ auto bezpečnost cíle činnost den dění IT kandidát kvality Luže manažer mobil náplň práce odpovědnost OZP penzijní připojištění plán plat plnění pojištění pozice práce pracovní praxe prostředí připojištění příspěvek růst služební služební auto týden týden dovolené navíc uchazeč vedení výkon vzdělání zaměstnanců cíl činnosti dobro dovolené kov náplň navíc penzijní počítač PR profi program programy report v práci výkonnost výrobní výroby