Volné místo ve firmě LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.

Operátor soustružnických automatů

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Čejč
Firma LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda od 18.000 Kč
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

LISI AUTOMOTIVE FORM a.s.

Jsme místní, ale přitom světoví… dodáváme součástky do 1/3 všech vyrobených aut na celém světě. Za tento úspěch vděčíme šikovným zaměstnancům, ale i silnému zázemí mateřské společnosti z Francie.

Co od Vás očekáváme:

Francouzská firma LISI AUTOMOTIVE FORM a. s. v Čejči, zabývající se výrobou bezpečnostních prvků do automobilů, přijme pracovníky do třísměnného provozu na pozici Operátor soustružnických automatů (3 volná místa).

Náplň práce:

  • 1. Provádí obsluhu soustružnických automatů.
  • 2. Provádí kontrolu vyráběných dílů dle kontrolního postupu.
  • 3. Zapisuje výsledky kontrol do náměrových listů.
  • 4. Zodpovídá za kvalitu výrobků.
  • 5. Zodpovídá za vyrobený počet kusů dle stanoveného cíle.
  • 6. Mění nástroje (poškozené nebo podle plánu výměny).
  • 7. Doplňuje olejové náplně stroje + dělá záznam.
  • 8. Manipuluje s mostovým jeřábem v prostoru stroje (výlisky, obrobky).
  • 9. Značí jednotlivé dávky, označuje bedny s výrobky.
  • 10. Dodržuje a respektuje pracovní instrukce.

Požadujeme

  • vyučení ve strojařském oboru
  • základní znalosti a dovednosti při provádění mechanických prací
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • závodní stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • nástupní mzda: od 18 000,– Kč
  • nástup ihned

Kontaktujte mne prosím převážně na E-MAIL, děkuji.

  • Lanškroun
  • VERY GOODIES CZ s.r.o.
  • 17 000 – 22 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 24. října
  • Ostrava
  • KES - kabelové a elektrické systémy,…
  • 23 000 – 28 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Zveřejněno: 20. března
  • Tanvald
  • Nemocnice Tanvald, s.r.o.
  • od 12 300 Kč
Zveřejněno: 13. července
  • Praha
  • BLAKAR trading s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 12. července

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Šlapanice, okres Brno-venkov, Brno, Uherské Hradiště

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Dali jste si práci s přípravou životopisu, hledáním vysněné práce a pozvali si vás na pohovor? Není důležité, zda se bude jednat o online pohovor či osobní. Vhodné oblečení musíte zvolit v obou případech. A to bez ohledu na to, s kým ze společnosti se setkáte. Nepodceňujte pohovor s “jen” personalistou, protože ten může do dalších kol výběrového řízení poslat někoho jiného. První dojem můžete udělat jen jednou.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Povíme si, jaké formuláře můžete vyplnit v klidu doma a elektronicky na úřad práce poslat, nebo přinést osobně vytištěné. Pro zaměstnance, absolventy i OSVČ máme seznam dokumentů, které je nutné s sebou na úřad práce pro registraci přinést.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Váš zaměstnavatel má možnosti, jak s vámi rozvázat pracovní poměr. Přeložíme si právnickou mluvu, abyste všemu rozuměli. Poukážeme na to, na co si musíte dát pozor. Na závěr si povíme, kdy vám zaměstnavatel výpověď dát nesmí.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

AJ auto automobil bezpečnost Bor cíle den dění e-mail firma instrukce IT místa mobil Most mzda náplň práce nástroje operátor penzijní připojištění plán pojištění postup práce pracovní pracovník připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování týden týden dovolené navíc volná místa výsledky znalost znalosti Zruč automat cíl díl dny dovednost dovolené francouzská kontakt list náplň náplně nástroj navíc obor penzijní PR stroj výměny vyučení závod záznam životní