Práce: OPERÁTOR CNC OLOMOUC 26 000,- Kč

lokalita: Olomouc zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

NABÍRÁME PRÁVĚ TEĎ – NEPROMARNI PŘÍLEŽITOST!

Pro společnost, patřící mezi nejlepší zaměstnavatele na olomoucku hledáme schopné CNC OPERÁTORY

Náplň práce:

  • příprava polotovarů k opracování
  • obsluha obráběcí CNC frézky a programování či částečné programování
  • řídící systém Sinumeric
  • kontrola a samokontrola obráběných výrobků – měření
  • příprava nástrojů
  • práce s průvodkami

Smouva na HPP přímo do společnosti.

POŽADAVKY:

  • vyučen v oboru CNC seřizovač, seřizovač, mechanik apod., nebo prokazatelná praxe na pozici CNC
  • alespoň částečná praxe v programování v systému Sinumeric, Fanuc apod.
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • samostatnost
  • 3 směnný provoz (ranní, odpolední, noční)

BENEFITY:

Mzda a benefity:

  • hodinová mzda od 125 – 140/hod. či dle zkušeností
  • velmi solidní příplatky za směnnost a velký výběr benefitů
  • stravenky
  • dovolená 25 dní/rok
  • moderní stroje
  • nástup dle domluvy – možný ihned

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Olomouc

Obor

Ostatní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.