Obchodní reprezentant pro Rakousko

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ostrava-město
Firma Job Network s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Disponujete výbornou znalostí německého a komunikativní znalosti anglického jazyka? Máte praxi a zkušenosti v obchodní oblasti a schopnost technického myšlení? Pak jste to VY koho hledáme!
Významný hráč na českém i evropském trhu v oblasti výroby hledá posilu do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • udržování vztahů s klíčovými zákazníky
  • vedení obchodních jednání a sjednávání podmínek spolupráce
  • zprostředkovávání informací mezi klientem a firmou
  • tvorba cenových nabídek a objednávek
  • optimalizace portfolia odběratelů dle stanoveného rámce
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • služební cesty do Rakouska
  • reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání technického směru
  • prokazatelná obchodní praxe
  • aktivní znalost německého a anglického jazyka
  • samostatnost a komunikativnost s pozitivním přístupem k zákazníkům
  • schopnost technického a analytického myšlení
  • odolnost vůči stresu, samostatnost, flexibilitu
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • MS Office

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • služební automobil i k soukromým účelům, notebook, telefon
  • příspěvek na stravování
  • mladý a dynamický kolektiv
  • ucelený systém vzdělávání
  • firemní benefity (závodní stravování, příspěvek na sport)
  • penzijní připojištění
  • nástup možný IHNED

Zaujala Vás tato nabídka zaměstnání? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis ve formátu WORD na adresu Odpovědět na inzerát. V každém případě Vás budeme kontaktovat. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální agentury práce Job Network s. r. o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

  • Blansko
  • M+H, Míča a Harašta s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 18. července
  • Kutná Hora
  • Czech holiday center, s.r.o.
  • 15 000 – 37 700 Kč
Zveřejněno: 20. ledna
  • Olomouc
  • Lékárna AVE s.r.o.
  • 30 000 – 70 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Příspěvek na volný čas
Zveřejněno: 28. května
  • Třinec
  • Sonepar Česká republika spol. s r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 18. února
  • Krnov
  • LogiCall Česká republika, s.r.o.
  • 20 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 12. ledna
  • Vršovice, Praha
  • Home Credit a.s.
  • 24 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 25. března
  • Krč, Praha
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 17. ledna
  • Brno
  • BONUMO CBD s.r.o.
  • 30 000 – 80 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Relax zóna
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Brno-město
  • XAWAX Jobs s.r.o. v likvidaci
  • 13 000 – 14 999 Kč
Zveřejněno: 27. listopadu
  • Praha
  • 1. Web IT s.r.o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 25. listopadu
  • Zahraničí
  • Stanislava Uhlíková
  • 30 000 – 39 999 Kč
  • Olomoucký kraj
  • JAMANICK DEPARTMENT COMPANY s.r.o.
Zveřejněno: 24. listopadu
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Praha
  • Daniela ŠIMŮNKOVÁ
  • 15 000 – 17 999 Kč
Zveřejněno: 30. listopadu
Zveřejněno: 2. prosince
  • 18 000 – 19 999 Kč
Zveřejněno: 4. prosince

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Dvě zaměstnání současně - daně, nemocenská

Chcete si přivydělat a máte dvě zaměstnání? Můžete mít ke své pracovní smlouvě uzavřenou dohodu u svého stávajícího zaměstnavatele, pokud práce na dohodu bude jiná než ta, kterou děláte na základě pracovní smlouvy. Nebo můžete mít zaměstnavatele dva. Poradíme vám, jak řešit při HPP a DPP daně a nemocenskou.

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Odbory - proč a jak je založit

agentury AJ auto automobil benefit benefity Bor CV den hledám hodnocení HR chování inzerát IT job Luže mobil Most nabídka náplň práce obchodní Office ohodnocení penzijní připojištění plat pojištění práce praxe připojištění příspěvek Rakousko reporting reprezentant samostatnost služební služební auto SOU společnost společnosti spolupráce sport stravování stres telefon vedení vzdělání vzdělávání zaměstnání zaslání zkušenosti znalost znalosti životopis agent anglické cesty české dynamický kolektiv firemní jazyk jednání kolektiv kontakt kov materiál myšlení mzdové nabídka zaměstnání náplň německé obchod oblast oblasti oddělení osobní Ostatní penzijní personální personální agentury PR příležitost případ přístup rámce report rok řidič schopnost systém technické trh tvorba tým údaj výroby vztah zákazník závod zkušenost