Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Práca s hotovosťou v trezore, bez nočných a víkendov!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 22.800 – 25.200 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Máte skúsenosti so spracovaním hotovosti a dá sa na Vás spoľahnúť? Hľadáte stabilnú prácu od pondelka do piatku iba na dennú zmenu (7–15:30 hod.)? Ozvite sa nám! Na pozíciu Vás perfektne zaškolíme a okrem mzdy Vás odmeníme ešte týždňom dovolenky navyše!

  • Evidencia a počítanie hotovosti
  • Príprava zásielok s hotovosťou pre banky
  • Balenie a ukladanie hotovosti do trezoru
  • Práca v internom systéme

Nabízíme:

  • Ročná prémia
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • Príspevok na stravovanie
  • Príspevok do DDS
  • Stabilnú prácu

Požadujeme:

  • Aspoň menšiu prax so spracovaním hotovosti
  • Spoľahlivosť

  • Rajhrad
  • Bode-Panzer s.r.o.
  • 22 000 – 33 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. července
  • Beroun
  • Soukromá Základní škola a Mateřská…
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 23. října
  • Bítovany
  • RKO GROUP a.s.
  • 26 000 – 40 000 Kč
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Želešice
  • SOLAR BRYKA s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 9. října
  • Pardubice
  • Faurecia Interiors Pardubice s.r.o.
  • 20 160 – 23 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 24. září

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně