Práce: Inženýr kvality

lokalita: Ústí nad Labem zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Říká se, že zákazník má vždycky pravdu. U automotive to platí dvojnásob. A my teď hledáme někoho, kdo si s tím poradí :-)

Co Vás čeká?

  • komunikace se zákazníky
  • řešení reklamací
  • monitoring defektů a jejich vyhodnocování
  • řešení a dohled nad zaváděním změn
  • příprava a vedení procesních auditů
  • koordinace systému kontrol
  • tvorba a revize inspekčních standardů

POŽADAVKY:
Náš inženýr kvality by měl být komunikativní, organizovaný člověk, který si umí poradit a umí se rozhodnout.

Další požadavky jsou:

  • VŠ technického směru nebo SŠ vzdělání s odpovídající praxí v automotive
  • znalost nástrojů kvality, PPAP, PFMEA, MSA & G8D
  • orientace v technické dokumentaci
  • komunikativní angličtina
  • MS Office
  • výhodou znalost APQP, ISO/TS 16 949, VDA 6
  • řidičské oprávnění sk. B.

BENEFITY:
My Vám kromě měsíční mzdy nabídneme:

  • dovolenou navíc
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění
  • závodní lékařskou péči a příspěvky na rehabilitaci
  • systém benefitů a odměn
  • relokační balíček v případě nutnosti stěhování
  • možnost nástupu ihned nebo dohodou

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ústí nad Labem

Obor

Ostatní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.