- 55 000 – 65 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.
Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.
Významná nadnárodní společnost hledá vysoce motivované kandidáty na manažerskou pozici pro oblast lidských zdrojů. Nabízíme Vám stabilní práci v dynamickém prostředí, kariérní růst, manažerské benefity a přátelské prostředí firmy…
UŽ Z TOHO INZERÁTU ZÍVÁTE NUDOU? Není divu – pokud jste odborníkem v HR a dokážete dělat věci jinak než ostatní. Tak to pojďme zkusit znovu.
Jsme strojírenská společnost, naše srdce tepe na mnoha divizích a nebojíme se každým rokem rozšiřovat naše působení. Naše současná mise: hledáme HR Managera, který bude schopen převzít a zabezpečit veškeré aktivity v oblasti lidských zdrojů výrobního závodu na Vysočině. Kromě standardních úkolů máme před sebou nové cíle a mety, kam se chceme posouvat. Pokud Vás zajímá pozice, kde se budete aktivně podílet na směřování společnosti, pak je to výzva právě pro Vás. Pošlete nám Vaše CV – English needed!
Vaším úkolem bude:
V čem se chceme posunout kupředu:
POŽADAVKY:
BENEFITY:
Nástup: možný ihned nebo dle dohody
Bc. Kamila Gebrtová
M: Zobrazit tel. číslo
E:

Hledání práce je proces, který většina lidí zažije mnohokrát za život. Zatímco kdysi lidé práci tak často neměnili, dnes není ojedinělé střídat ji po dvou až třech Přesto mnoho kandidátů zjišťuje, že realita trhu práce je často jiná, než očekávali..

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.