Technik dodavatelské kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přelouč
Firma SMART Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici " Technik dodavatelské kvality " pro společnost Kiekert-CS, s.r.o., která již po desetiletí patří mezi výrobce automobilových technologií. Již více než 100 let je firma Kiekert významným partnerem automobilového průmyslu na všech kontinentech. Jako firma s vlastním vývojem a tvůrce většiny vynálezů v oblasti zámkových systémů pro automobily je Kiekert vůdcem v oblasti inovací a významným partnerem každého výrobce automobilů.“

Požadavky:

  • ÚSO / VŠ -technický směr
  • AJ aktivně, další jazyk výhodou
  • praxe v automobilovém průmyslu v oblasti kvality výhodou
  • čtení technické, výkresová dokumentace
  • PC -uživatelsky, SAP výhodou
  • znalost QM systému (ISO, VDA, TS 16949) výhodou

Pracovní náplň: podílet se na zajišťování kvality nakupovaných komponentů v rámci sériové výroby, koordinace aktivit souvisejících s reklamací na dodavatele, sledovat a vyhodnocovat nápravná opatření u dodavatelů, forma 8D reportu, Ishikawův diagram, Paretova analýza, komunikace s ostatními odděleními závodu, účast a organizace jednání s dodavateli

Nabízíme: perspektivní práce ve firmě se zahraniční účastí, příjemné prostředí, moderně vybavené pracoviště, odborný růst, zajímavé finanční ohodnocení, firemní benefity, 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned

V případě zájmu:
zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, popř. nás kontaktujte na tel. čísle: zobrazit tel. číslo , nebo nás navštivte v náborovém centru, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice

Zasláním životopisu společnosti SMART Career s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování svých osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

  • Karviná
  • cba corporation a.s.
  • 10 000 – 12 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 22. září
  • Chomutov
  • DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR -…
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Lovosice
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Lovosice
  • Vsetín
  • M&M Security Ensure s.r.o.
  • 70 – 100 Kč / hod

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nový Bydžov, Kolín, Hradec Králové, Uhlířské Janovice, Nymburk, Jičín

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

AJ analýza auto automobil automobily benefit benefity Bor data dokumentace email firma hledám hodnocení HR chování ISO IT komunikace konzultant kvality mobil nábor náplň práce ohodnocení Pardubice partner požadavky práce pracoviště pracovní praxe profesní životopis prostředí reklama růst SOU společnost společnosti technik uchazeč zaměstnání zaslání získání znalost životopis díl dokument dovolené finanční firemní jazyk jednání kontakt koordinace kov na dobu náborové náplň oblast oblasti odbor odborný oddělení organizace osobní Ostatní PC PR pracovní náplň profesní průmysl příjemné případ report smart systém technické technický technolog údaj uživatel výroby zahraniční závod