Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

PLC špecialist/ka JUNIOR/SENIOR-prémie, HO, 1 smena,

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Informační systémy a technologie, Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.800 – 47.500 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme předním poskytovatelem řešení pro nábor a agenturní zaměstnávání s více než 30ti lety zkušeností. Personální služby zajišťujeme pro naše zákazníky už od roku 1991.

Jsme zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb ČR a Asociácie personálnych agentúr SR. Poskytujeme komplexní personální služby na 14 pobočkách v ČR a 13 pobočkách na Slovensku.

Náplň práce:
Baví Vás programovanie, rozumiete automatizácii a dorozumiete sa anglicky? Ak ste čerstvý absolvent v elektrotechnickom odbore nevadí, zaučíme aj vás! Ponúkame vám možnosť cestovania do zahraničia, zaujímavé bonusy a skvelý kolektív! Môžeme pomôcť s prípadnou relokáciou. Nástup je možný IHNEĎ a to priamo do kmeňového stavu spoločnosti (nejedná sa o agentúrne zamestnanie).

  • analýza procesov a tvorba PLC programov
  • príprava podkladov a případná účasť na rokovaních
  • účasť uvádzaní do prevádzky – vo firme aj u zákazníka

Nabízíme:

  • 13. a 14. plat
  • individuálne bonusy
  • mobilný telefon
  • notebook
  • dotované stravovanie
  • podpora vzdelávania
  • flexibilný pracovný čas
  • po zaučení možnosť HO
  • benefity v rámci sociálnej politiky

Požadujeme:

  • Aj – mierne pokročilý
  • znalosti v oblasti elektrotechniky
  • ochota cestovať

  • Prostějov
  • WOLIP s.r.o.
  • 40 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. září
  • Velké Přílepy
  • DEFBETON s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Zvýhodněné půjčky
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 20. června
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Mníšek pod Brdy
  • Domov pro seniory Pod Skalkou
  • Vhodné pro cizince

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Některé benefity jsou dnes již standardem. Pojďme se podívat na ty nejžádanější zaměstnanecké benefity, a jaké kuriozní benefity se poskytují ve světě. Nezbytnou součástí je i daňové hledisko, které rozebereme na konci tohoto článku.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

absolvent AJ analýza anglicky auto benefit benefity bonus bonusy Bor elektro elektrotechnik HR IT mobil náplň práce pec plat podpora práce technik telefon znalost znalosti agent automat kov list náplň oblast oblasti odbor PR prémie proces program případ rok stav techniky tvorba zákazník