Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Elektro – údržbář – vhodné i pro absolventy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Břidličná
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 24.000 – 29.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Náplň práce: Máte vzdělání v elektro oboru a hledáte stabilní, různorodou práci? Chcete pracovat pro stabilního a seriózního zaměstnavatele, který se o své zaměstnance stará? Pak se nám ozvěte! Hledáme do týmu šikovné kolegy do údržby a elektrikáře. Náplň práce: - Zajištění údržby a chodu elektro zařízení - Provádění identifikace poruch za zařízeních a kvalifikovaných oprav - Spolupráce se zaměstnanci strojní údržby - Provádění údržby i na nevýrobních zařízeních Nabízíme: - 25 dní dovolené - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování - Odměna za přítomnost na pracovišti - Nadstandardní příplatky za směnnost Požadujeme: - SOU - vyučen v oboru elektro - Platnou vyhlášku 50/1978 Sb., min. § 6 - Aktivní přístup k řešení problémů, k práci - Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (ranní až směnný provoz - po zaučení nepřetržitý provoz)

  • Zlín
  • ALITRON-OST s.r.o.
  • 25 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. září
  • Zlín
  • Zlín Precision s.r.o.
  • 20 000 – 24 000 Kč
  • Kelč
  • Roman Korabečný
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 17. září
  • Lešná, Vsetín
  • Pekárna Lešňanka s. r. o.
  • od 22 000 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • TONOKO, spol. s r.o.

Litovel, Olomouc

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

absolvent AJ Bor den dění elektrikář elektro hledám IT náplň práce NDA nepřetržitý penzijní připojištění plat pojištění práce příplatky připojištění příspěvek řízení SOU spolupráce stabilní stará stravování vhodné vzdělání zaměstnavatel dar dovolené kov na pracovišti náplň obor odměna penzijní PR problém přístup řešení řešení problémů standard stroj tým výrobní zaměstnanci