Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Specialista kvality – skvělé benefity, kariérní růst

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Teplice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 30.000 – 45.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Lákalo by vás podílet se na zajímavých mezinárodních projektech a zlepšovat kvalitu výroby? Domluvíte se plynně anglicky, máte zkušenosti z automotive odvětví a rozumíte oblasti kvality? Pokud jste na všechny otázky odpověděl kladně, zřejmě jste ten, koho hledáme!

Významný výrobce, působící v oblasti automobilového průmyslu, nabízí zajímavou kariérní příležitost.

  • podílení se na převedení výroby a výrobní dokumentace sériových projektů ze zahraničního závodu
  • úzká spolupráce se zákazníky, dodavateli a interními odděleními firmy
  • tvorba měřících protokolů, tvorba specifických kontrolních plánů
  • tvorba statistických analýz a přehledů

Nabízíme:

  • 13. a 14. mzdu
  • prémie, bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • sickdays
  • systém cafeteria
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • možnost zahraničních cest
  • fond sociálního rozvoje (příspěvky na tábory a pobyty pro děti)

Požadujeme:

  • aktivní znalost anglického jazyka
  • zkušenost z automobilového průmyslu
  • zkušenost z oblasti kvality a znalost normy IATF 16949
  • min. středoškolské vzdělání

  • Ústí nad Labem
  • Marika Glaser
  • 27 050 – 30 550 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 24. května

Teplice, Litvínov, Ústí nad Labem, Most

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Co vědět o kvalifikační dohodě než ji podepíšete?

Zaměstnavatel za vás zaplatí drahé školení, ale na druhou stranu po vás chce podepsat kvalifikační dohodu, kterou se zaměstnavateli upíšete na několik let. Než podepíšete, zjistěte, za jakých podmínek se kvalifikační dohoda uzavírá, co všechno musí obsahovat a jaké z ní pro vás plynou závazky a případné pokuty.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

AJ anglicky auto automobil benefit benefity bonus bonusy Bor den dokumentace fond hledám HR interní IT kariérní růst kvality mezinárodní mobil možnost náplň práce normy otázky pec plán pojištění práce protokol příspěvek rozvoj růst specialist specialista spolupráce stravování Tábor vedení výrobní dokumentace vzdělání zkušenosti znalost životní pojištění anglické díl dokument dovolené firmy jazyk kariérní kariérní příležitost list náplň národní oblast oblasti oddělení penzijní PR prémie projekt průmysl příležitost příspěvky sickday sociální systém tvorba výrobní výroby zahraniční zákazník závod zkušenost životní