Volné místo ve firmě ERGOTEP, družstvo invalidů

Hlídací a pomocné práce Proseč

Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Proseč, okres Chrudim
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 13.050 Kč

O nás

ERGOTEP, družstvo invalidů

Jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Co od Vás očekáváme:

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • ostraha a pravidelná kontrola vnitřních prostor objektu
  • evidence vozidel, osob, klíčů od dveří, stavu elektroměru a vodoměrů sanančních technologií

Co od Vás očekáváme?

  • samostatnost, spolehlivost
  • pozitivní přístup
  • trestní bezúhonnost
  • práce na PC výhodou

Co Vám nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • práci na recepci ve vnitřním prostředí, ojediněle ve venkovním
  • možnost dalšího vzdělávání
  • profesní i osobní růst
  • slevu na zboží Tescoma

Pracovní doba: dvanáctihodinová noční pracovní směna – 2 dny/12 hodin, 2 dny volno včetně svátků, SO/NE
Nástup dohodou
Hrubá mzda zkráceného úvazku od 13 050 Kč – 87 Kč/hod.

Jak nás kontaktovat?

  • v případě Vašeho zájmu volejte v pracovní dny od 6:00 do 14:30 hod., Lenka Nováková, DiS., tel. zobrazit tel. číslo nebo posílejte své životopisy na e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Doplňující informace
Název pozice: hlídací a pomocné práce
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Proseč (místo pracoviště – Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné vzdělání s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený úvazek – 37,5 hodiny/týdně

  • Příbram
  • PBtisk a.s.
  • 14 000 – 16 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 27. září
  • Zachrašťany
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • 13 350 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 20. října
  • Kvilda
  • PEKÁRNA a PIVOVAR KVILDA s.r.o.
  • 16 200 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 15. prosince
  • Hradec Králové
  • Mix Max Alenka s.r.o.
  • od 14 900 Kč
Zveřejněno: 3. dubna
  • Mladá Boleslav
  • IMG BOHEMIA s.r.o.
  • od 17 300 Kč
Zveřejněno: 18. ledna
  • Pardubice
  • Petr Habětínek
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 25. dubna
  • Pardubice
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 17. července
  • Nusle, Praha
  • B. Braun Avitum s.r.o.
  • 15 000 – 16 500 Kč
Zveřejněno: 17. října
  • od 13 350 Kč
Zveřejněno: 29. července
  • Ostrava
  • AUTO KŘENEK s.r.o.
  • od 16 200 Kč
Zveřejněno: 21. dubna
  • Rychnov nad Kněžnou
  • PRO-SEN sociálně zdravotní služby, o.p…
  • od 20 350 Kč
Zveřejněno: 17. května
Zveřejněno: 8. září
  • od 22 100 Kč
  • Velké Karlovice
  • HP TRONIC, s.r.o.
  • od 13 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Zlín
  • Jana Kobierská
  • 80 – 100 Kč / hod
Zveřejněno: 31. března
  • Domažlice
  • PLZEŇSKÁ KNIHVAZBA s.r.o.
  • od 18 000 Kč
Zveřejněno: 15. dubna
  • Mnichovo Hradiště
  • ZDEPE.CZ s.r.o.
  • od 11 000 Kč
Zveřejněno: 14. června
  • Chvaletice
  • ABAS IPS Management s.r.o.
Zveřejněno: 19. června
  • Malá Strana, Praha
  • U Zlatých nůžek, s.r.o.
  • 12 200 – 13 000 Kč
  • Osek, Beroun
  • Fillmatech spol. s r.o.
  • od 15 000 Kč

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak správně napsat pracovní řád + vzor zdarma

Specifickou interní směrnicí zaměstnavatele je pracovní řád, který zaměstnancům upřesňuje jejich povinnosti. Každá společnost by měla mít svůj pracovní řád, se kterým všechny své zaměstnance seznámí. Proto jsme pro vás připravili kompletní pracovní řád, který si můžete zdarma stáhnout a upravit dle potřeb své společnosti.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Bor ČR den doba elektro e-mail evidence hodiny HR hrubá hrubá mzda IT místo Most možnost mzda náplň práce nová OZP podnik podnikání pozice práce pracoviště pracovní pracovní dny pracovní doba pracovní místo pracovní smlouva pracovní úvazek Proseč prostředí růst samostatnost Seč smlouva SOU trh práce úvazek vhodné volno výkon vzdělání vzdělávání zaměstnání zaměstnavatel zdravotní zkrácený úvazek životopis dny dohodou družstvo informace kolektiv kontakt kontrola kov list náplň název oblast odbor odborné osobní PC pomoc požadované vzdělání PR profesní příjemné případ přístup směna smluvní sociální součást stav střední technolog trh tým vztah