Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí výroby

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Chcete se stát součástí managementu dynamické, zahraniční automotive společnosti a korigovat okolo 150 podřízených pracovníků ve výrobě?

Pak čtěte dál!

Popis pozice:

  • Zodpovědnost za výrobu
  • Řízení cca 150 zaměstnanců
  • Vytváření a implementace nových výrobních postupů
  • Zjednodušování a zefektivňování stávajících procesů výroby

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání technického směru či adektvátní praxe
  • Zkušenost z automotive prostředí alespoň 1 rok
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Plynulá AJ ( + komunikativní NJ výhodou, ne však podmínkou )
  • Ochota učit se a rozvíjet se

Nabízíme:

  • Atraktivní mzdové ohocnocení
  • Balíček benefitů ( příspěvek na dojíždění, roční bonus, příspěvek na stravu )
  • 5 týdnů dovolené
  • Kariérní růst v Top Managementu společnosti
  • Flexibilní pracovní doba

  • Praha
  • SMART Career s.r.o.
  • od 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. července
  • Kněževes, Praha-západ
  • PERSA, a. s.
  • 45 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Prostějov
  • SOUL-K morimpex s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Újezdeček
  • KSK - BELT, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Třebešov
  • MATRIX a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Zlín
  • Human-Res s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • České Budějovice
  • Wienerberger eurostroj, spol. s r. o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • STROZA s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Sedlčany
  • KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo
  • Lučany nad Nisou
  • ALDIT s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Roztoky u Jilemnice
  • NELLY s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 31. srpna
  • Olomouc
  • SLAM Syndicate s.r.o.
  • 23 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Hartmanice, Klatovy
  • Pila Černý s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Hořice na Šumavě
  • Plaschka, spol. s r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Skuteč
  • Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s…
Zveřejněno: 20. prosince
  • Hluk
  • MION KOVO s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Dvůr Králové nad Labem
  • STROJTEX, strojírenská s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Žarošice
  • KELLNER s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Sudoměřice
  • " IZOS s.r.o. "
Zveřejněno: 28. července
  • Brno
  • Hřiště 8D s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Javorník, Jeseník
  • WAREX spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. července
  • Ústí nad Labem
  • NORTH VIDEO s.r.o.
  • 21 900 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Olomouc
  • BELLITEX s.r.o.
  • 8 200 – 12 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 6. července
  • Chotěboř
  • Eurometal Chotěboř spol. s r.o.
  • od 17 500 Kč
  • Břeclav
  • PROFI CREDIT Czech, a.s.
  • Liberec
  • Jiří Čížek
  • 135 – 190 Kč / hod
  • Štětí
  • Vyšší odborná škola obalové techniky a…
  • 20 000 – 40 000 Kč
  • Brno
  • FERMAT CZ s.r.o.
Zveřejněno: 7. července
  • Třeboň
  • Slatinné lázně Třeboň s.r.o.
  • od 17 400 Kč
Zveřejněno: 8. července

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Benefit nebo pracovní pomůcka, to je služební auto. Ukážeme si, co vše má na starosti zaměstnavatel, co zaměstnanec. Kdy a za jakých podmínek může zaměstnanec využít služební auto i k soukromým účelům, kdo jej může řídit a jak je to se srážkami ze mzdy. K dispozici máte i vzor smlouvy o užívání vozidla pro soukromé a služební účely.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Pojďme se detailněji podívat, jak vypadá nerovnoměrně rozvržená pracovní doba na příkladech. Zjistíte, jak zákoník práce definuje nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobu, a mnoho dalšího.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Zaměstnavatel nechce převzít výpověď

Ukážeme vám, kdo může ve společnosti výpověď převzít, a dva způsoby, jak si nechat přijetí výpovědi zaměstnavatelem potvrdit. Poradíme vám, jak postupovat, pokud váš zaměstnavatel odmítl převzít výpověď.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Zodpovíme vaše dotazy ohledně brigád a práce, jak si najít tu nejlepší brigádu a co vše byste měli vědět o práci při studiu a praxi. Článek rozdělíme na dvě části, které spolu úzce souvisejí. V první části se budeme věnovat brigádám, praxím a v druhé části všeobecně práci při škole.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

AJ auto benefit bonus den dění doba flexibilní HR IT kandidát kariérní růst management náplň práce odpovědnost okolo postup pozice práce pracovní pracovní doba pracovník praxe prostředí příspěvek růst SOU společnost společnosti vedení vedoucí vzdělání zaměstnanců dovolené kariérní mzdové náplň PR proces procesů profi roční rok součást technické výrobní výroby zahraniční zkušenost