Práce: Asistent/ka v call centru v HK, 20 000Kč/měs

lokalita: Hradec Králové zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

KOMUNIKACE S LIDMI

PRÁCE NA PC

PRODEJ PO TELEFONU

Pokud by Vás toto bavilo, pak se ozvěte a jdeme do toho :-)

Pro našeho klienta, jednu z nejvýznamnějších telekomunikačních společností, hledáme vhodné kandidáty/ky na pozice do call centra.

Samotná náplň práce:

  • aktivní volání STÁVAJÍCÍM zákazníkům společnosti
  • nabídka nových produktů a služeb
  • poskytování správných a úplných informací zákazníkům
  • řešení dotazů a připomínek zákazníků vedoucích k úspěšnému prodeji
  • pravidelná aktualizace údajů a dat v systému

POŽADAVKY:
Hledáme pozitivně naladěné pracovníky, kteří splňuji:

  • min SŠ vzdělání
  • velmi dobré komunikační a prodejní schopnosti
  • znalost práce na PC
  • flexibilitu, asertivitu, odolnost vůči stresu
  • možnost práce PO-PÁ (směny od 8.00 do19.30)

BENEFITY:

Co nabízíme:

  • atraktivní finanční ohodnocení:

fixní mzda + bonusy na základě výkonu (průměrná mzda 20 000 Kč/měs.)

  • pracovní doba PO- PÁ (směny se pohybují v rozmězí 8:00 do 19:30)
  • volné víkendy a svátky
  • stravenky 85 Kč za odpracovaný den
  • služební telefon + zaměstnanecký tarif
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvěk na sport, kulturu aj.
  • osobní rozvoj, možnost karierního a finančního růstu
  • práce v mladém kolektivu
  • pracoviště: Hradec Králové

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Hradec Králové

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist