Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Programátor robotov, zaujímavé a sladké benefity!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slovensko
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 48.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Hľadáte perspektívne zamestnanie v modernom a priateľskom prostredí so zaujímavými benefitmi, ako je napr. dovolenka navyše, príspevok na zubára, či príspevok na rekreáciu,? Chcete pracovať v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou, kde sa môžete ďalej rozvíjať? Potom nás neváhajte kontaktovať! Hľadáme šikovných kolegov na programovanie PLC robotov a to priamo do kmeňového stavu spoločnosti (nejedná sa teda o agentúrne zamestnávanie). Práca je svojim charakterom vhodná skôr pre mužov.

  • Samostatné vykonávanie čiastkových i celkových činnosti pri opravách, nastaveniach a modifikáciách riadiacich systémov
  • Riadenie práce pri montáži, zoraďovaní, renováciách, diagnostike, oživovaní a programovaní elektronicky riadených zostáv.
  • Vytváranie programovej, dátovej a objektovej štruktúry
  • Meranie a vyhodnocovanie parametrov elektrotechnických zariadení.
  • Programovanie a inovácia programov PLC a HMI

Lokalita: Levice

Nabízíme:

  • Možnosť osobnostného a odborného rastu
  • Mesačné finančné bonusy
  • Dochádzkový bonus
  • Vianočný bonus
  • Vernostné bonusy (pri pracovnom výročí 5,10,15 ,20 rokov)
  • Príspevky pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa)
  • Odchodné ( pri odchode do dôchodku nad rámec zákona)
  • Pracovné voľno nad rámec zákona (svadba, narodenie dieťaťa)
  • Dva dni dovolenky navyše
  • Príspevok na DDS (nad rámec zákona)
  • Kafetéria benefitov (s mesačným príspevkom od zamestnávateľa)
  • Príspevok na rekreáciu
  • Príspevok na ošetrenie u zubára
  • Možnosť stravovania (závodná jedáleň, príspevok zamestnanca je 1,32€)
  • Hodnota poskytovaného stravného lístka 5,50€ (nad rámec zákonom stanovenej min. hodnoty)
  • Cukríky pre zamestnancov

Požadujeme:

  • Odborná spôsobilosť §22, alebo §23
  • Programovanie Simatic S5, S7, Omron, Mitsubishi
  • Znalosti priemyselných informačných sietí ako napr.: MPI, Profibus-DP, ASiBus, Industrial Ethernet, General W-Lan
  • Ochota pracovať na zmeny

  • Liberec
  • Böswart Štěpán
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 13. července
  • Srnín
  • Ing. Ivana Tenklová
  • 24 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 2. dubna
  • Mladá Boleslav
  • Michaela Kornalíková
  • 26 600 – 30 600 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Co vše lze měnit v pracovní smlouvě a jak na zkrácený úvazek

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ benefit benefity bonus bonusy Bor činnost den elektro IT Most náplň práce nová práce programátor STK stravné vhodná znalost znalosti agent činnosti hodnota hodnoty kontakt kov lokalita náplň odbor odborná odborné osobnost PR profi program rámec robot rok sladké stav systém technický závod