Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Mistr výroby

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Bělá nad Radbuzou
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte zkušenosti na pozici mistr ve výrobě? Zvládáte více úkolů najednou, dokážete řešit nečekané situace? Právě teď hledáme mistra výroby do výroby puzzle a stolních her. Neváhejte, vyplňte kontaktní formulář a ozveme se Vám.

Pracovní náplň

  • vedení týmu zhruba 10 pracovníků
  • organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení
  • odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby
  • spolupráce s vedením společnosti

Co vám nabídneme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • možnost práce pouze na odpolední směnu
  • 1× za 3 týdny víkendové směny
  • přátelské, moderní a čisté prostředí
  • různorodou a zajímavou náplň práce
  • nástup možný ihned

Co od vás očekáváme

  • praxe na obdobné vedoucí pozici
  • orientace v legislativě BOZP + PO
  • orientace v legislativě provozu a údržby strojů
  • zkušenosti v řízení a motivování zaměstnanců
  • flexibilitu
  • komunikativnost

Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko „přihlásit se teď“. Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. zobrazit tel. číslo .
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

  • České Budějovice
  • Patloková Michala
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 29. srpna
  • Liberec
  • Mildeová Tereza
Zveřejněno: 28. června
  • Ústí nad Labem
  • Team Assistant
Zveřejněno: 31. srpna
  • Hradec Králové
  • Šťastná Petra
Zveřejněno: 11. října
  • Liberec
  • Švingal Ondřej
Zveřejněno: 12. října
  • Kladno
  • Plachký Petr
Zveřejněno: 19. října
  • Slaný
  • Adela Turkova
  • 30 000 – 39 999 Kč
Zveřejněno: 11. prosince
  • Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
  • Mgr. Dáša Barusová
Zveřejněno: 17. ledna
  • Trutnov
  • Mistr výroby
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 21. června
  • Bělá nad Radbuzou
  • Lucie Tunderová
Zveřejněno: 25. září

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tachov, Nýřany

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Velký přehled o ukončení pracovního poměru

Rozhodli jste se ukončit pracovní poměr ve stávajícím zaměstnání? My vám pomůžeme. Společně se podíváme na ukončení pracovního poměru, co říká zákoník práce o výpovědi, jednak ze strany zaměstnance, jednak ze strany zaměstnavatele. Nebo jste dostali výpověď od svého zaměstnavatele? Povíme si, v jakých případech vám zaměstnavatel výpověď může dát.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Jaké jsou výhody registrace na úřadu práce

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

AJ BOZP den formulář hlavní hledám HR IT mistr motivace možnost nabídka nabídka práce náplň práce odpověď odpovědnost otázky OZP práce pracovní pracovní poměr pracovník praxe prostředí řízení směny společnost společnosti spolupráce vedení vedoucí víkend zaměstnanců zkušenosti dny kontakt náplň organizace poměr PR pracovní náplň přátelské situace stroj termín týdny tým úkol vedení týmu výběr výroby zkušenost