Práce: Inženýr kvality - junior

lokalita: Ústí nad Labem zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro jednu z nejvýznamnějších mezinárodních společností, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Inženýr kvality

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kvalitu expedovaných výrobků
  • spolupráce s výstupní kontrolou kvality ve výrobě
  • řešení reklamací od zákazníků včetně příslušné dokumentace
  • řešení reklamace od dodavatelů včetně příslušné dokumentace
  • spolupráce na zákaznických auditech
  • plnění požadavků systému jakosti (ISO 14001 a 16949)
  • reporting
  • interní a externí audity
  • zodpovědný za dodržování BOZP a PO

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • aktivní komunikativní znalost AJ podmínkou
  • praxe v automotive min. 2 roky
  • znalost norem kvality ISO TS 16949 a ISO 14001
  • orientace ve výkresové dokumentaci + měření a statistika
  • znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • časová flexibilita, stresuodolnost
  • komunikativnost, týmový hráč
  • organizační a komunikační schopnosti
  • přirozená autorita
  • týmový hráč

BENEFITY:

  • Nabízíme stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti.
  • Možnost skvělé praxe.
  • Zkušenosti s moderní automotive výrobou.
  • Příspěvek na životní pojištění.
  • Příspěvek na stravování.
  • Firemní jazykové kurzy.
  • Týden dovolené navíc,
  • Kapitálové životní pojištění
  • Pro často cestující na služební cesty úrazové pojištění,
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Dotované stravování.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Ústí nad Labem

Obor

Ostatní

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.