Inspektor/ka kvality v Brně

Brno
15.000 – 17.999 Kč

Tahle nabídka už je sice pryč, ale není důvod zoufat.

Máme pro vás tisíce pracovních příležitostí, které čekají právě na vás:

Pro našeho klienta, patřícího mezi významné výrobce brzdových součástek pro automobilový průmysl, hledáme vhodného uchazeče na pracovní pozici Inspektor/ky kvality

Místo výkonu práce: Brno

Nástup: Červen 2016

Náplň práce:

  • Finální kontrola kvality výrobků (brzdné součástky do autobusů a tramvají), zkoušky tahu a další dílčí úkony.

Co požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • ochotu pracovat v třísměnném provozu (ranní, odpolední a noční),
  • směny pondělí až pátek (víkendy dle domluvy)
  • znalost počítačových dovedností (Excel)
  • výborný zrak
  • pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr po dobu půl roku s možností prodloužení
  • nabízíme odpovídající platové ohodnocení + čtvrtletní bonusy dle hospodářského výsledku firmy
  • příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • 5 týdnů dovolené

Přečtěte si aktuální články z naší poradny

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

7 věcí, které musí kandidát v roce 2026 dělat jinak než před pár lety

Trh práce se s nástupem umělé inteligence nezměnil jen technicky, ale i v tom, jak se kandidáti prezentují, jak firmy vybírají a co dnes rozhoduje o pozvání na pohovor. Mnoho postupů, které ještě před několika lety fungovaly, dnes přestává být efektivních. Pokud tedy člověk hledá nebo mění práci v roce 2026, musí některé věci dělat jinak než dřív.

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Brigády pro studenty i veřejnost: Kdy začít hledat, abyste měli náskok

Kdy začít hledat letní brigádu, abyste měli náskok? Podle dat portálu JenPráce.cz nabídka brigád pravidelně roste už od konce dubna a vrcholí na začátku léta. Kdo začne včas, má větší výběr i vyšší šanci získat lepší práci.

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Práce bez praxe: Kde začít, když nemáte zkušenosti

Jakou práci hledat, když nemáte praxi, zkušenosti ani vyučení? V roce 2026 je stále velká poptávka po lidech do skladů, výroby, ostrahy nebo pomocných provozních pozic. V článku se podíváme na to, jaké profese jsou dnes nejvíc žádané, kde můžete začít i bez zkušeností a zda můžete získat rekvalifikaci přes Úřad práce.

HR akce, které nesmíte minout: TOP 11 konferencí a událostí v roce 2026

HR akce, které nesmíte minout: TOP 11 konferencí a událostí v roce 2026

Svět lidských zdrojů se v roce 2026 točí kolem praktické implementace AI, wellbeingu 5.0 a strategického leadershipu. Pokud chcete držet krok s trendy, sdílet zkušenosti s lídry oboru a inspirovat se případovými studiemi z praxe, neměli byste chybět na těchto deseti událostech.

auto automobil