Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Vedoucí údržby, pravidelné zvyšování mzdy + bonusy

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Ústí nad Labem
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Hrubá mzda 75.000 – 85.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Chtěl/a byste se stát součástí stabilní a perspektivní společnosti, která Vám nabídne každoroční zvyšování mzdy, příspěvek na dojíždění a další benefity? Pokud máte alespoň menší praxi na obdobné pozici a hledáte novou výzvu, určitě se nám ozvěte! Hlavní náplní práce bude především vedení celého týmu údržby a zároveň kontrola provozu.

A co bude Vaším úkolem?

  • Řídit a organizovat práci oddělení údržby (17 lidí)
  • Plánovat odstávky, pravidelnou údržbu strojů
  • Evidovat náhradní díly a technickou dokumentaci strojů
  • Výběr, školení a hodnocení pracovníků údržby

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení dle zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Půlroční finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované stravování
  • Flexi Pass
  • Příspěvky na očkování
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Pravidelnou valorizaci mzdy

Požadujeme:

  • Praxi na obdobné pozici
  • Základní znalost angličtiny
  • Zkušenost s vedením lidí

  • Pardubický kraj
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 11. července
Zveřejněno: 18. prosince
  • Štětí
  • CHRIŠTOF, spol. s r.o.
Zveřejněno: 24. října
  • Turnov
  • SFS Group CZ s.r.o.
  • 25 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 15. února
  • Kostelec nad Černými lesy
  • BONECO a.s.
  • od 30 000 Kč
  • Beroun
  • OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 4. srpna
  • Tachov
  • HRM Services s.r.o.
  • 38 000 – 45 000 Kč
Zveřejněno: 18. září
  • Jenišov
  • BMP Bohemia s.r.o.
  • 22 000 – 27 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Brno
  • Hortim-International, spol. s r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 6. září
  • Štětí
  • SCHULTE malířské válečky a plastik spol…
Zveřejněno: 11. ledna
  • Hlinsko, Chrudim
  • Jednota, spotřební družstvo Hlinsko
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 7. září
  • Plzeň
  • ENERGIZE GROUP s.r.o.
  • Františkovy Lázně
  • DLS Development a.s.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. června

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Vše, co potřebujete znát o práci v noci

Poradíme, jak si vybrat práci, která vás bude bavit

Není jednoduché vybrat novou společnost, ve které budete několik let pracovat, spolupracovat s ostatními kolegy, do budoucna i předávat své znalosti a své zkušenosti nováčkům. Jak si vybrat práci, ať již jste absolventem či jen chcete práci změnit, probereme v našem článku, kde se zaměříme na výběr oboru i na další klíčové parametry. Pro inspiraci přidáme i obory, o které bude největší zájem.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

AJ benefit benefity bonus bonusy Bor den dění hlavní hodnocení HR IT kurz kurzy mzdy náplň práce ohodnocení penzijní připojištění plán plat pojištění práce pracovní pracovník připojištění příspěvek SOU společnost společnosti stabilní stravování školení vedení vedoucí znalost díl dokument dovolené finanční jazyk kontrola kov náhradní díl náhradní díly náplň odbor odborné oddělení penzijní platové ohodnocení PR příspěvky roční součást stroj tým úkol výběr zkušenost