Supplier Quality Engineer

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Přelouč
Firma SMART Career s.r.o.
Kategorie Technické obory
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Co od Vás očekáváme:

Hledáme uchazeče na pozici " Supplier Quality Engineer" pro společnost Kiekert-CS, s.r.o., která již po desetiletí patří mezi výrobce automobilových technologií. Již více než 100 let je firma Kiekert významným partnerem automobilového průmyslu na všech kontinentech. Jako firma s vlastním vývojem a tvůrce většiny vynálezů v oblasti zámkových systémů pro automobily je Kiekert vůdcem v oblasti inovací a významným partnerem každého výrobce automobilů.“

Požadavky:

  • ÚSO / VŠ – technický směr
  • AJ aktivně, další jazyk výhodou
  • praxe v oblasti kvality – min. 3 roky
  • PC – uživatelsky, SAP výhodou
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • znalost QM systému (ISO, VDA, TS 16949) výhodou

Pracovní náplň: podílet se na výběru a uvolňování nových dodavatelů, sledovat a vyhodnocovat nápravná opatření u dodavatelů, posuzování technické vyrobitelnosti komponentů u dodavatele dle požadavků zákazníka, spolupráce s dodavateli v rámci projektového managementu (APQP), postupné auditování a hodnocení dodavatelů

Nabízíme: perspektivní práci ve firmě se zahraniční účastí, možnost odborného růstu, zajímavé finanční hodnocení, lákavé firemní benefity – závodní stravování, penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, nástup možný ihned, pracovní smlouvu na plný úvazek, pracovní poměr na dobu neurčitou

V případě zájmu:
zašlete Váš profesní životopis na email: e-mail přes odpovědní formulář, popř. nás kontaktujte na tel. čísle: zobrazit tel. číslo , nebo nás navštivte v náborovém centru, 1. patro OC GRAND, Nám. republiky 1400, 530 02 Pardubice

Zasláním životopisu společnosti SMART Career s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování svých osobních údajů a jejich uchování v databázi společnosti v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu.

  • Kostelec, Tachov
  • Bc. Martina Lukášová, MBA
  • 38 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 18. září
  • Kladno
  • LEGO Production s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. srpna
  • Karviná
  • cba corporation a.s.
  • 10 000 – 12 999 Kč
Zveřejněno: 22. září
  • Chomutov
  • DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR -…
  • 20 000 – 29 999 Kč
  • Lovosice
  • FORCORP GROUP spol. s r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vsetín
  • M&M Security Ensure s.r.o.
  • 70 – 100 Kč / hod
  • Kropáčova Vrutice
  • Magoya, spol. s r.o.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nový Bydžov, Kolín, Hradec Králové, Uhlířské Janovice, Nymburk, Jičín

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Co dělat, když vám zaměstnavatel nezaplatil

Poradíme vám, co dělat, když zaměstnavatel neplatí mzdu a co dělat, když zaměstnavatel neplatí sociální a zdravotní pojištění. Nevyplacená nemocenská? I s tím vám poradíme. Dozvíte se také, jak správně podat stížnost na zaměstnavatele.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

AJ audit auto automobil automobily benefit benefity Bor data email EU firma hledám hodnocení HR chování ISO IT konzultant kvality management mobil možnost na dobu neurčitou nábor náplň práce Pardubice partner penzijní připojištění pojištění postup požadavky práce pracovní pracovní poměr praxe profesní životopis připojištění růst SOU společnost společnosti spolupráce stravování uchazeč úvazek zaměstnání zaslání získání zkušenosti znalost životopis díl dovolené finanční firemní jazyk kontakt kov na dobu náborové náplň oblast oblasti odbor odborné osobní PC penzijní poměr PR pracovní náplň profesní projekt projektové průmysl případ rok smart systém technické technický technolog údaj uživatel výběr zahraniční zákazník závod zkušenost