Fajn práce ve výrobě – 1 směna, volné víkendy

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita České Budějovice
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 24.000 – 30.000 Kč
Kontakt Adéla Chmelová, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Chtěli byste pracovat v sympatické rodinné firmě, odcházet domů už po 15. hodině odpolední a ještě si k tomu vydělat zajímavé peníze? Pokud jste pracovití a spolehliví, neváhejte nás kontaktovat. Práce je vhodná i pro uchazeče bez praxe. Není nutné vzdělání v oboru – postačí základní škola.

  • povrchová úprava plastů (broušení)
  • montáže plastových a kompozitních dílů

Nabízíme:

  • atraktivní mzda – až 30 000 Kč
  • příspěvek na dovolenou a vánoční prémie
  • pracovní doba po – čt 6 – 15:00, pátek 6:00 – 12:00
  • stravenky
  • možnost napracovat si hodiny
  • moderní a útulné pracoviště, atmosféra rodinné firmy

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • dobrý zrak (brýle nejsou vhodné)
  • spolehlivost a pracovní nasazení

Máte zájem o tuto nabídku?