Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní ředitel mezinárodní společnosti

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Mezinárodní společnost, která kdysi dávno začínala jako malé zámečnictví a postupem času se vyvinula v celosvětového prodejce profesionálních zahradních a lesnických přístrojů, hledá do čela svého týmu zkušeného Obchodního ředitele.

Máte zkušenost s vedením kolektivu lidí, s jejich rozvojem a motivací?
Můžete se pochlubit skvělými obchodními výsledky z předchozích zaměstnání?
Komunikace v angličtině Vám nečiní nejmenší problém?
Pak hledáme právě Vás!

Popis pozice:

- vedení 10-ti členného týmu ( obchodníci, markeťáci, back-office.. )
- stanovení obchodní strategie
- rozvoj prodeje v oblasti zahradní techniky
- komunikace s kolegy v Německu
- pravidelný reporting vedení firmy

Profil kandidáta:

- předchozí zkušenosti na manažerské obchodní pozici
- výborná znalost angličtiny
- schopnost vést a organizovat kolektiv lidí
- výborné komunikační schopnosti

Nabízíme:

- velmi atraktivní mzdové ohodnocení
- roční prémie dle dosažených výsledků
- služební automobil i k soukromým účelům
- příspěvek na stravování
- zázemí stabilní a fungující společnosti
- přátelský a otevřený kolektiv
- vzdušná kancelář celá jenom pro Vás :)

  • Strakonice
  • R.I.C. Service, spol. s r.o.
  • od 40 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 4. května
  • Čáslav
  • HS Čáslav s.r.o.
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 16. listopadu
  • Bystřec
  • Zemědělská a.s. Bystřec
  • 55 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 11. ledna
  • Chvalovice, Znojmo
  • Palasino Group, a.s.
  • 25 000 – 32 000 Kč
Zveřejněno: 21. srpna
  • Malšice
  • DOLTER, spol. s r.o.
  • od 19 536 Kč
  • Kuřim
  • ELQA, s.r.o.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Hodonín
  • IMG BOHEMIA s.r.o.
  • od 23 000 Kč
  • Čáslav
  • INPRO Čáslav s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč
  • Nemocnice Strakonice, a.s.
  • 16 993 – 19 712 Kč
  • Valašské Meziříčí
  • SG Job s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • od 15 000 Kč
  • Běstvina
  • Obec Běstvina
  • od 13 350 Kč
  • Vysoké Mýto
  • Glenmark Pharmaceuticals s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Hlinsko, Chrudim
  • Mlékárna Hlinsko, a.s.
  • 25 400 – 33 800 Kč
Zveřejněno: 22. srpna
  • Svitavy
  • CERSY 2010 s.r.o.
  • 16 280 – 20 000 Kč
  • Chrudim
  • COOLINGSYSTEMS Chrudim s.r.o.
  • od 20 000 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Forman Adamec a.s.
  • od 18 000 Kč
  • Postřelmov
  • ProGalvotech s.r.o.
  • 110 – 150 Kč / hod
  • Klatovy
  • ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o.
  • 22 000 – 24 000 Kč

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa

Víte, že novela zákoníku práce přinesla sdílené pracovní místo? Sdílení pracovního místa znamená, že minimálně dva zaměstnanci se střídají na stejném pracovním místě a dohromady svými částečnými úvazky pokryjí pracovní úvazek celý. Představíme vám základní pravidla, výhody a nevýhody sdíleného pracovního místa.

Alma Career s.r.o, skupina LMC mění název

Korporátní skupina LMC, provozovatel několika pracovních portálů v ČR, oznámila, že od 1. ledna 2024 se bude prezentovat pod novým názvem Alma Career s.r.o.. Tato změna představuje nejen reorganizaci, ale také krok k ještě další expanzi této skupiny. Změna názvu by měla podle oficiálního oznámení proběhnout bez nutnosti aktivní účasti klientů, čímž LMC Group deklaruje, že předejde nestabilitě svých služeb a možným přerušením. Firma zdůrazňuje, že smluvní a fakturační údaje zůstanou nezměněny s výjimkou obchodního názvu, což by mohlo vést k méně náročnému přechodu pro stávající i nové klienty.

Odbory - proč a jak je založit

Povíme vám vše, co potřebujete vědět o odborech. Dozvíte se, proč založit odbory a jak je založit, jak probíhá vyjednávání s vaším zaměstnavatelem, aby došlo k uzavření kolektivní smlouvy a mnoho dalšího.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Práva a povinnosti zaměstnanců a zaměstnavatele upravuje zákoník práce. Dozvíte se, jaké jsou povinnosti zaměstnance podle zákoníku práce, jaká jsou jeho práva, a jaké povinnosti má zaměstnanec vůči svému zaměstnavateli.

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

auto automobil Bor den hledám hodnocení HR IT kancelář kandidát komunikace Luže manažer mezinárodní mobil náplň práce obchodní Office ohodnocení postup pozice práce příspěvek reporting rozvoj ředitel služební služební auto SOU společnost společnosti stabilní strategie stravování technik v Německu vedení výsledky zámečnictví zaměstnání zkušenosti znalost člen firmy kolektiv komunikační manažerské mzdové náplň národní obchod obchodníci oblast oblasti PR prémie problém prodej profi přátelský report roční schopnost schopnosti stroj techniky tým zkušenost