Hledáme lidem práci Manpower

Lehká čistá práce Písek - 1 - 2 směny. Nástup ihned! stravenky, dopravné, odměny

Lokalita Písek
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro rozšiřující se výrobní společnost se sídlem v Písku přijmeme větší počet pracovníků (žen i mužů) na práci v čistém, tichém a bezprašném prostředí. Nástup možný kdykoliv. Možnost brigádně i na hlavní pracovní poměr. 1 - 2 směny dle domluvy. Stravenky, dopravné, základní mzda 14.000 Kč/měs!!!

Místo výkonu práce: Písek (průmyslová zóna) - dobrá dostupnost MHD, staví přímo před firmou

Směnnost na domluvě: 1- 2 (6 - 14, 14 - 22)

Kontakt: zobrazit tel. číslo , zobrazit tel. číslo , hlásit se můžete i osobně v kanceláři Manpower, Žižkova 182, Písek (nad hlavní poštou)

Popis pozice:

- kompletace menší dílků
- obsluha strojů

Profil kandidáta:

- spolehlivost
- min. věk 18 let

Nabízíme:

- základní nástupní mzdu 14000 Kč/měs.
- příplatek za odpolední 10 Kč/h
- příplatek za noční 14,5 Kč/h
- stravenky
- dopravné
- podnikové stravování
- měsíční odměny
- roční bonusy 10.000 Kč
- 25 dní dovolené
- po zaučení (po 3 měsících možnost převodu do kmenu společnosti)
- možnost karierního posunu na vedoucí pozici

  • Žďár nad Sázavou
  • Hettich ČR k.s.
  • 22 000 – 25 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 15. února
  • Velké Losiny
  • Lázně Velké Losiny, s.r.o.
  • od 17 000 Kč
Zveřejněno: 16. února
  • Bludov, Šumperk
  • MATRADE Bludov, s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Ostrovačice
  • SAFE-komp. 2016 s.r.o.
  • od 16 000 Kč
  • Leskovec
  • Sodecia Safety & Mobility Leskovec, s.r…
  • od 17 600 Kč
  • Písek
  • ALFA výroba jednoúčelových strojů s.r.o.
  • 14 000 – 20 000 Kč
  • Třinec
  • KARTA GROUP, a.s.
  • od 15 000 Kč

První dojem - jak se vhodně obléct na pohovor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Odbory - proč a jak je založit

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Přestávky v práci - kdy máte nárok na volno

Ukážeme vám, kdy máte nárok na placenou a kdy na neplacenou přestávku. V jakých případech vás zaměstnavatel může povolat do práce i v době vašeho zákonného volna. Vše si vysvětlíme na konkrétních případech přestávek u různě dlouhých směn.

Vše o služebním autě k soukromým účelům

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

bonus bonusy hlavní IT kancelář kandidát měsíc místo možnost mzda náplň práce odměny Písek plat podnik pozice práce pracovní pracovní poměr pracovník prostředí příplatek směny společnost společnosti stravenky stravování vedoucí výkon čistá díl dovolené kontakt kov měsíční místo výkonu práce náplň obsluha poměr PR profi průmysl průmyslová roční stav stroj výrobní